Amix Creatine Monohydrate Powder

Amix Creatine Monohydrate Powder

Amix Creatine Monohydrate Powder: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

KLUBOVÁ AKCE: Amix Creatine Monohydrate Powder, 500g sleva 25%!


Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 19:40
Značka:
AMIX
Koncentrace:
Sypká
od Běžná cena: 509 Kč Akční cena: 458 Kč
od Běžná cena: 509 Kč Akční cena: 458 Kč
Množství: ks

Popis

Creatine Monohydrate 500g Powder: Ultra mikronizovaný, zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Kreatin Monohydrát podporuje doplnění energie - zvýšení energetického potenciálu, explosivní sílu, urychlení regenerace a tvorbu svalové hmoty. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Creatine Monohydrate podporuje růst svalové hmoty. Podporuje nárůst explosivní síly. Napomáhá zvětšení objemu svalových buněk. Napomáhá rychlejší regeneraci.

Průměrné výživové hodnoty 100g
Energetická hodnota  1504KJ
Bílkoviny  88,5g
Sacharidy  < 0,1g
Tuky < 0,1g

Složení: kreatin monohydrát

Doporučené dávkování: Denní dávka je 5g (2čajové lžičky) asi 30-60 minut před fyzickou zátěží. Při užívání kreatin monohydrátu je vhodné konzumovat dostatečné množství vody pro maximalizaci hydratace a zlepšení metabolických funkcí. Pro maximalizování výsledků je důležitý pravidelný příjem kvalitních bílkovin.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.