LSP Molke Fitness Shake + LSP Creatine monohydrate 100%

LSP Molke Fitness Shake  + LSP Creatine monohydrate 100%

Akční balíček obsahuje: LSP Molke Fitness Shake GFY 1800g, čokoláda/čokoláda-banán/vanilka-karamel/pistácie+ Creatine monohydrate 100%, 100g

Na tento akční balíček nelze použít slevový kupón, slevu ALIVE či ISIC ani využít akce Happy Days!


Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 13:40
Značka:
LSP
Koncentrace:
Sypká
1 629 Kč
1 629 Kč
Množství: ks

Popis

LSP Molke fitness shake, 600g obsahuje pouze vysoce kvalitní syrovátkový protein.

  • Žádné přidané konzervační látky, zahušťovadla, cukr, želatina, aspartam, hydrogenované tuky a umělá barviva!
  • Vegetariánský, bez ořechů, jejích částí a lepku!
  • Se zvláště vysokým obsahem bílkovin a minimálním obsahem tuků a sacharidů!
  • Ochucený pravými ovocnými příchutěmi a přírodními přísadami
U GFY molke fitness shake je důležité, že obsahuje 76% z opravdu nejkvalitnějšího WPC. Jeho největší výhodou je vynikající chuť, funkčnost a vstřebatelnost. Tím že německý výrobce nepřidává do tohoto výrobku zbytečné přísady, nemusí také přidávat trávicí enzymy atd. Prostě v jednoduchosti je krása a záruka té nejlepší chuti, rozpustnosti a využitelnosti. Pokud potřebujete tzv. rychlý protein, pro doplnění bílkovin během dne, nebo po tréninku, je tento ideální. Stejně tak je velice vhodný do dietních programů.
 
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota  1730 kJ
Sacharidy - uhlohydráty  9 g
Bílkoviny - proteiny  76 g
Tuky 7 g
 
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:  
Kyselina asparagová  8580 mg
L-Alanin  3270 mg
L-Arginin  2230 mg
L-Cystein  1600 mg
L-Fenylalanin  2490 mg
L-Glutamin  10790 mg
L-Glycin  1400 mg
L-Histidin  1680 mg
L-Isoleucin  4490 mg
L-Leucin  8120 mg
L-Lysin  6880 mg
L-Methionin  1650 mg
L-Prolin  4400 mg
L-Serin  4370 mg
L-Threonin  5910 mg
L-Tryptofan  1260 mg
L-Tyrosin  2280 mg
L-Valin  4260 mg

Složení: Obsahuje pouze vysoce kvalitní syrovátkový protein. Žádné přidané konzervační látky, zahušťovadla, cukr, želatina, aspartam, hydrogenované tuky a umělá barviva. Vegetariánský, bez ořechů, jejích částí a lepku. S jasným a transparentním složením. Se zvláště vysokým obsahem bílkovin a minimálním obsahem tuků a sacharidů. Ochucený pravými ovocnými příchutěmi a přírodními přísadami. Aromata v příchutích: čokoláda: syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje sójový lecitin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (12%), sladidlo sukralóza vanilka-karamel: syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje sójový lecitin), aroma, barva beta karoten, sukralóza.

Dávkování: Rozmíchejte zhr. 30g tři polévkové lžíce ve 200-300ml vody nebo odtučněného mléka, případně rozmíchejte do jogurtu. Dle fyzické zátěže užívejte 1 až 3 dávky za den.Creatine monohydrate 100%, 100g je látka tělu vlastní. Je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité, proto se doporučuje suplementace kreatinem.
 
Creatine Monohydrate je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje ( o více než 15%) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20%, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.
 
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Kreatin monohydrát 100000 mg
 
Využití Creatine Monohydrate: Creatine Monohydrate je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky ( svalová hmota a síla ) po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny klinickými studiemi a jsou bezpečné.
 
Složení: Creatine Monohydrate obsahuje: 100% čistý kreatin monohydrát

Dávkování: Creatine Monohydrate Jedna odměrka (5g), rozmíchejte v 500ml studené vody s obsahem hroznového cukru, popř. v jiném sacharidovém nápoji nebo produktu. V objemové přípravě doporučujeme užívat 3x denně, ideálně ráno, před tréninkem a ihned po něm. V netréninkové dny ráno, v poledne a večer.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.