Posilovací kruh Powerspin EVO

Powerspin EVO je nová pevnější konstrukce, posilování bicepsů, tricepsů, předloktí, zápěstí a břišních svalů formou izometrických cvičení.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
NOTIA

Popis

Powerspin EVO je účinný posilovací stroj pro horní polovinu těla, který je vhodný pro ženy i muže. Tento posilovací stroj je vhodný ke zpevnění a formování bicepsů, tricepsů, předloktí, zápěstí a břišních svalů velmi jednoduchou, nenáročnou a zábavnou formou izometrických cvičení.

Powerspin EVO je druhou generací posilovací pomůcky pro zpevnění povislých paží, posílení ramen a formování zádových i břišních svalů. Oproti své předchozí verzi je konstrukčně vylepšený, z odolnějšího materiálu a s novým vzhledem. Powerspin je velmi návykový, stačí vám cvičit 6 minut denně pro vytvarování těla a lepší fyzickou kondici. Ženám napomáhá redukovat povislou kůži na pažích, ochablé břišní svalstvo a triceps. Mužům formuje celou horní část těla. Tento jednoduchý a účinný posilovací nástroj je ideálním partnerem pro všechny ty, kteří jsou ochotni zapracovat na své postavě jednou z nejsnadnějších forem izometrického cvičení.

Úvod

Kruhová trubice s ocelovou kuličkou na první pohled připomíná spíše dětskou hračku než posilovací pomůcku. Prvních pár vteřin točení a pálení ve svalech vás ale přesvědčí, že se nejedná o žádnou hračičku, ale o malý ďábelský nástroj, který vás po jedné minutě cvičení odrovná. Od 12 do 80let, muž nebo žena, nesetkali jsme se ještě s nikým, kdo by Powerspinem nebyl uchvácen od první minuty, obzvlášť proto, že posiluje nejen ruce, ale celou horní polovinu těla. Pouhých šest minut denně vám zajistí pevné paže a bříško, na které můžete být hrdi. Garantujeme, že Powerspin je velmi jednoduchý, zábavný, návykový a efektivní. Je tak dobrý, že ho budete chtít mít vždy po vašem boku.

Jak funguje

Tajemství posilování je v ocelové kuličce, kterou pomocí kruhového pohybu ve zpevněném zápěstí točíte v plastové trubici. Čím je rychlost otáčení vyšší, tím se kulička pohybuje rychleji a je vytvářen vyšší odpor. Variability cvičení s Powerspinem dosáhnete změnou směru rotace po směru a proti směru hodinových ručiček a střídáním mezi levou a pravou rukou pro každý cvik – to zajistí, že se svaly aktivně zapojují a posilují.

Izometrické cvičení

Zvedání činek nebo posilování na přístrojích v posilovně se nazývá izotonické cvičení a pravděpodobně z vlastní zkušenosti víte, že to docela dobře funguje na budování svalové hmoty v těle.Na druhé straně cvičení s Powerspinem je čistě izometrické a výzkum prokázal, že je to ještě účinnější způsob jak posilovat svaly.

Jen minutu!

Vědecké testy prokázaly, že izometrické cvičení je mnohem účinnější způsob posilování než cvičit isotonicky. Powerspin dokáže při jednotlivých cvicích zapojit prakticky celý sval, čímž nabírá větší počet svalových vláken než při klasickém zvedání činek. To vede k rovnoměrnějšímu a vyváženějšímu posilování každého svalu a to vše v časově kratším horizontu.Cvičit izometricky v praxi znamená, že při jednotlivých cvicích neměníte úhel kloubu nebo délku svalu během svalové kontraindikace. Tělo zůstává staticky zafixováno po dobu několika sekund. Například, pokud jste se dívali na někoho vykonávajícího rutinní izometrické cviky, zdá se vám, jako by nedělal vůbec nic. Jen tam stál, či ležel. Nicméně, pravdou je, že to co vykonával je jeden z mála vědecky ověřených cvičení, které pokud se provádí správně, výrazně zvýší svou sílu a výdrž. Cílem tohoto typu cvičení není nárůst svalové hmoty, ale svalová vytrvalost. Takové izometrické cvičení je proto oblíbené u vzpěračů, atletů, zápasníků či jogínů.

Speciálně sestavené cvičení s českým dabingem naleznete na přiloženém DVD.

Powerspin je plastový tubus, uvnitř kterého je pogumovaná ocelová kulička. Čím rychleji kuličku roztočíte, tím je Powerspin těžší a cvičení efektivnější. Díky tomu je vhodný pro každou fyzickou zdatnost a věkovou skupinu 14+.

 • Rozměry:
  • Průměr: 27 cm
  • Výška: 5,5 cm
  • Hmotnost: 0,7 kg
 • Balení obsahuje:
  • 1 x PowerSpin EVO ®
  • 1 x DVD

Před cvičením si pečlivě přečtěte návod k použití.

Vyrobeno v UK.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.