Slendier Shirataki BIO nízkokalorické zeleninové těstoviny - rýže

Slendier Shirataki BIO nízkokalorické zeleninové těstoviny - rýže

Slendier Shirataki rýže, 250g je dietní rýže, která neobsahuje žádné tuky, sacharidy ani kalorie. Jen opravdu stopové množství!

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 4:28
Značka:
Slendier
Koncentrace:
Jiné
Balení:
250 g
Běžná cena: 96 Kč Akční cena: 90 Kč
Množství: ks

Popis

Slendier Shirataki rýže, 250g je dietní rýže, která neobsahuje žádné tuky, sacharidy ani kalorie. Jen opravdu stopové množství! Rýže, z níchž se netloustne, ale hubne!

Málo kalorií. Málo sacharidů. Dobrý zdroj vlákniny. Bezlepkové. Neobsahují tuk. Neobsahují mléko. Neobsahují soju. Neobsahují cukr. Vhodné pro vegany.

Pro koho jsou vhodné?
Konjacové těstoviny Shirataki jsou vhodné jako součást zdravé výživy, na hubnutí, pro vegetariány, vegany, diabetiky, pro lidi kteří mají problémy s cholesterolem, pro osoby s nesnášenlivostí pšenice nebo alergií na lepek a sóju.

Co jsou vlastně Shirataki?
Shirataki jsou vyráběny z čistě přírodní suroviny, a to z kořene plodiny Konjac (Amorphophallus konjac), která připomíná vzhledem naši červenou řepu.
Obyvatelé asijského kontinentu začali používat tuto velmi zdravou plodinu již před více než 2000 lety. Zpracováváním kořene konjac vzniká vláknina rozpustná ve vodě, nazývaná také konjacový glukomannan. Největším spotřebitelem konjacových těstovin (které se vyrábějí v různých tvarech) na světě jsou Japonci. Nejčastěji se nazývají Shirataki.
 
VÝŽIVOVÁ HODNOTA na jednu porci
Energetická hodnota 8-10 kcal
Sacharidy 0,1 g
Bílkoviny 0 g
Tuky 0 g
Vláknina 5 g
Sodík 5 mg

Složení: Bio konjaková moučka, voda, stabilizátor E526 (přírodí látka).
 
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření přechovávejte v ledničce a spotřebujte do 3 dnů, nezmražujte. Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby.
 
Balení obsahuje 2 porce.

Příprava: Dietní rýži prodáváme ve speciálním balení obklopenou konzervační tekutinou. Rýži slijeme, dobře propláchneme studenou vodou a dáme vařit na 1 minutu do vroucí osolené vody nebo vývaru. Nakonec slijeme a připravíme podle chuti jako klasickou rýži (jako přílohu, rizoto...).

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.