Kine-MAX Tape SuperPro Cotton - kinesiologický tejp

Kine-MAX Tape SUPERPRO – COTTON je revolučním řešením  v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie.

Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání.

Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 19:40
Značka:
KINE-MAX
Koncentrace:
Jiná
100 Kč
100 Kč
Množství: ks

Popis

Ultra tenký, pružný a pevný Kine-MAX Tape SuperPro Cotton je vyroben z vláken vyztužené 100% bavlny, která díky svým elastickým vlastnostem zaručuje zpětné smrštění tejpy zpět na svou původní délku a naopak brání roztažení tejpy do šířky.

Speciální mechanický systém tejpy je nastaven na elasticitu 140-160 %, která je stejná jako u lidské pokožky. Díky speciální mřížkové vazbě, jež je výsledkem dlouholetého výzkumu, je Kine-MAX Tape prodyšný. Tato struktura umožňuje pohodlné použití tejpu 24 hodin denně.
Jedinečnou zvýšenou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje přilnavost až 1-10 dní.

- poskytuje úlevu od bolesti a vytváří vnější podporu a zajišťuje stabilitu,
- stimuluje rychlejší zotavení poraněných či bolavých svalů a kloubů,
- pomáhá bez ztráty komfortu a volnosti pohybu,
- ideální pro aplikace se zvýšenou náročností na adhezi tejpu

Kine-MAX Tape SuperPro Cotton je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky profesionálních sportovců a stimuloval jejich výkony.
Funkce Kine-MAX Tape SuperPro Cotton je založena na principu povzbuzení nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu. Po nalepení Kine-MAX Tape SuperPro Cotton zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu, zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a stimuluje kožní receptory. 
Všechny tyto faktory pozitivně ovlivňují a urychlují proces hojení. Kine-MAX Tape SuperPro Cotton je využíván nejen sportovci, ale fyzioterapeuty, chiropraktiky a lékaři z ostatních oborů.

Materiál: bavlna

Vlastnosti materiálu: vysoká pevnost/matný povrch

Roztažitelnost: do délky

Síla adheze: extrémní

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.