Weider TestoXplode + PTK

Weider TestoXplode + PTK

Weider TestoXplode + PTK je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Weider
Koncentrace:
Kapsle
Balení:
120 cps
Příchuť:
Jahoda + citron

Popis

Weider TestoXplode je silný extrakt z tribulu terrestris doplněný o AAKG (Nitric Oxide) a další účinné látky.

TestoXplode je silný a vysoce účinný přírodní stimulátor produkce testosteronu a růstového hormonu, který obsahuje silně anabolické ingredience. Jednou z hlavních účinných složek je extrakt z rostliny tribulus terrestris, který stimuluje produkci luteinizačního hormonu. Ten je zodpovědný za tvorbu anabolického hormonu testosteronu. V tomto výrobku je použitý nejsilnější extrakt tribulu terrestris, který obsahuje 80 % saponinů! Dalšími účinnými složkami jsou AAKG, extrakt z Avena sativa, Maca, niacin, zinek a chrom.

Je silný a vysoce účinný přírodní stimulátor produkce testosteronu a růstového hormonu, který obsahuje silně anabolické ingredience. Jednou z hlavních účinných složek je extrakt z rostliny tribulus terrestris, který stimuluje produkci luteinizačního hormonu. Ten je zodpovědný za tvorbu anabolického hormonu testosteronu. V tomto výrobku je použitý nejsilnější extrakt tribulu terrestris, který obsahuje 80 % saponinů! Dalšími účinnými složkami jsou AAKG, extrakt z Avena sativa, Maca, niacin, zinek a chrom.

AAKG stimuluje tvorbu NO (oxid dusnatý). NO je unikátní molekula, která se účastní mnoha tělesných funkcí. Jedním z hlavních účinků je zvýšení průtoku krve cévním systémem, což umožňuje lepší zásobení svalstva kyslíkem a živinami potřebnými pro růst. Extrakt z Avena sativa je bohatým zdrojem saponinů, flavonoidů, alkaloidů a glykosidů a navíc obsahuje také kyselinu arachidonovou. Maca je rostlina, která se vyskytuje v jižní Americe a už více než 2000 let je používána místními domorodci pro své blahodárné účinky. Má výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, podporuje růst svalové hmoty a síly, zvyšuje vytrvalost.

Složení ve 100 g
Energetická hodnota 1365 kJ 322 kcal
Bílkoviny 53 g
Sacharidy 22 g
z toho 4,6 g cukry
Tuky 1,5 g
Plnidla 3,4 g
Natrium 0,3 g

Složení: extrakt z Tribulus terrestris: 28700 mg (z toho saponiny 23000 mg), AAKG: (arginin alfa- ketoglutarát) 28700 mg, extrakt z Avena sativa: 11500 mg, Maca powder extrakt: 11500 mg, PTK: 1100 mg, niacin: 1001 mg, zinek: 287 mg, chrom: 2299 μg.

Tribulus terrestris extrakt (s obsahem 80% furostanol saponiny), L-arginin alfa-ketoglutarát, želatina, Avena sativa extrakt, Maca prášek, zinek glukonát, niacin, PTK (kyselina alginová), chrom (III) chlorid, dělící prostředek: stearan hořečnatý, barvy: E104, E171 a E172. E104: (může mít vliv na aktivitu a pozornost dětí.)

Doporučené dávkování: užívejte 4 kapsle denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, je lepší před snídaní a nebo před obědem. Děkuju za odpověd

    13. 1. 2016 Tomáš

    Dobrý den, tento produkt můžete dávkovat v tréninkové dny 2 kapsle před tréninkem a 2 kapsle před spaním. V netréninkové dny můžete dávkovat 2 ráno před snídaní a 2 večer před spaním nebo 4 cps večer před spaním. Dávkování je lepší před snídaní. S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team