Xpower Inosin

Xpower Inosin

Xpower Inosin - vhodné pro sportovce.

Dostupnost:
Skladem(3 ks)
Poslední aktualizace v 3:28
Značka:
Xpower
Koncentrace:
Kapsle
Balení:
100 cps
Běžná cena: 399 Kč Akční cena: 359 Kč
Množství: ks

Popis

Xpower Inosin je chemickou sloučeninou zvanou hypoxantinribosid. Skládá se z purinu (hypoxantin) a jednoduchého cukru (ribóza), z něhož se následně v organismu tvoří základní zdroj energie - ATP (adenosintrifosfát).

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g výrobku

Energie

17,1 kcal / 70,3 kJ

Bílkoviny

<0,1 g

Sacharidy

<0,1 g

Tuk

1,9 g


Aktivní látky

mg/1 kapsle

g/100 g

Inosin

600

81


Složení: inosin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Dávkování: 1 kapsle asi 30 min. před zátěží. Dávku zapijte dostatečným množstvím tekutin, nejlépe hypotonickým nápojem IontStar®.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 10 měsíců.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, koupil jsem si Inosin od značky Xpower. Při tréninku se necítím třikrát nejlépe. Při tréninku dýchám jak lokomotiva, a to nejdu nějaké hrozné tempo. Skoro se mi dýchá jako bych měl přes obličej roušku.

    28. 7. 2016 Pavel Jandera

    Dobrý den, XT Inosin by neměl dělat problémy s dýcháním. Pouze pomáhá zvyšovat přenos kyslíku krví, pomáhá trénovat i na kyslíkový dluh. Doporučené množství je 300-500mg/20 kg váhy. Potíže mohou být např. způsobeny nedostatkem červených krvinek/železa. Tím oběhový systém nestíhá a člověk se zadýchává i při nižší zátěži. Možná by pomohla kombinace s železem a kyselinou listovou na krvetvorbu. V případě této reakce bychom doporučili i konzultaci s Vaším lékařem ohledně užívání tohoto produktu. S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team