2ks FITNESS COFFEE MLETÁ KÁVA + FITNESS COFFEE NATURESSO® s konopnými semínky v BIO kvalitě

2ks FITNESS COFFEE MLETÁ KÁVA + FITNESS COFFEE NATURESSO® s konopnými semínky v BIO kvalitě

Káva FITNESS COFFEE® Antioxidant Fully Active Blend je 100% přírodní italská káva bohatá na antioxidanty a 16 druhů léčivých bylin.

Akční balíček obsahuje: 2ks FITNESS COFFEE MLETÁ KÁVA 250g + NATURESSO® s konopnými semínky v BIO kvalitě

Na tento akční balíček nelze použít slevový kupón, slevu ALIVE či ISIC ani využít akce Happy Days!

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 15:52
Značka:
Fitness Coffee
Koncentrace:
Sypká
Balení:
2 x 250 g + 250 g
538 Kč
Množství: ks

Popis

Fitness Coffee. Přirozeně zrychluje metabolismus, podporuje redukci hmotnosti, zvyšuje energii a napomáhá při svalové regeneraci. Obsahuje o 300% více antioxidantů než zelený čaj.

Káva Fitness Coffee je zcela přírodní produkt určený k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně posedět u šálku dobré kávy. S obsahem více než 16-ti nejzdravějších a nejprospěšnějších bylin je káva Fitness Coffee navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny.

Kdy Káva Fitness Coffee pomáhá:

  • urychluje metabolismus,
  • redukuje hmotnost,
  • urychluje svalové zotavení,
  • zvyšuje energii,
  • očišťuje tělo od škodlivých látek, jako jsou volné radikály, a to díky vysokému obsahu antioxidantů a směsi unikátních bylin,
  • vytváří ochranný štít v těle před škodlivými látkami.

Složení: 100% přírodní italská mletá káva, hořký pomeranč, lékořice, kardamová semínka, skořice, yerbamate, lístky zeleného čaje, máta, sladká máta, sladká pomeračnová kůra, zelený anýz, kořeny rhodiola rosea, kurkuma, čínský badyán, zázvor, hřebíček, lístky citrónu sporýš

Nutriční hodnoty

100g

1 dávka – 7g

Energie

11,32 kcal / 45,57 kJ

0,75 kcal / 3,33 kJ

Bílkoviny

0,33g

0,02g

Sacharidy

z toho cukry

1,64g

0,66g

0,11g

0,05g

Tuky

z toho nasycený

0,2g

0,0g

0,01g

0,0g

Vláknina

2,3g

0,16g

Sodík

4,44mg

0,31mg

Energetická hodnota na 100 g: 45,57 kJ/11,32 kcal

  • bílkoviny: 0,33 g
  • sacharidy: 1,64 g
  • tuky: 0,2 g

Obsah kofeinu ve Fitness kávě: Fitness Káva obsahuje ve formě překapávané kávy 70-100 mg kofeinu, ve formě espressa 50-70 mg kofeinu. Pro srovnání běžná překapávaná káva obsahuje 120-180 mg kofeinu, espreso 90-100 mg kofeinu. 

Dávkování: pro nejlepší účinky doporučujeme konzumovat 2-3 šálky denně o hmotnosti 7 g.

Upozornění: Nevhodné pro kojící a těhotné ženy, osoby trpící kardiovaskulárními chorobami, hypertenzí. Konzumaci konzultujte se svým lékařem.

Milovníci kávy, chcete začít den s extra dávkou energie? NATURESSO® je nový druh organické mleté kávy, která Vám ji dodá.

Jak název kávy napovídá, tento patentovaný recept je ideální volbou pro každého, kdo miluje přirozenou, originální chuť kávy i aktivní zdravý životní styl. Naturesso je organická káva pražená v Itálii a je inspirována spojením dvou slov „příroda“ a „espresso“.

Tato káva je určena pro „dnešní generaci na cestách“, pro kterou je obtížné udržovat zdravé stravovací návyky.

Změňte potěšení z kávy na zdravý rituál!

Balení kávy Naturesso® obsahuje 250 g a je k dostání v mleté formě.

NATURESSO s konopným semínkem Na 100 g V 1 dávce – 7 g
Energie 69,41 kcal290,45 kJ 4,85 kcal20,29 kJ
Bílkoviny 2,95 g 0,21 g
Karbohydrátyz to ho cukry 5,01 g1,19 g 0,35 g0,08 g
Tuk celkem 0,58 g 0,04 g
Vláknina 7,10 g 0,50 g
Sodík 0,25 mg 0,02 mg

Způsob přípravy: 

Espresso

Záleží na Vašem Presso stroji, 7g malá presso káva, 14g dvojitá presso káva.

 

Překapávaná káva

Tato metoda je velmi populární v USA, ale i v České republice. Nechá se požadované množství teplé vody zkapat do filtru s množstvím kávy Naturesso®, která potom odfiltrovaná přeteče do nádoby. Síla kávy se liší v závislosti na poměru vody a kávy, ale je obvykle slabší než espresso. V evropských zemích je dávkování 1 šálek asi 150 ml. na 10g sypané mleté kávy.

 

Zalévaná káva

Je to nejstarší a nejjednodušší metoda, která byla poprvé použita v 18. století. Konvici naplníme požadovaným množstvím vody, kterou necháme vařit, následně zalijeme kávu Naturesso®, převařenou vodou. Doba louhování je 3 minuty.

 

Turecká káva (arabský styl)

Podle této metody je třeba tradičně přidat cukr do kávy. Na přípravu je potřebná nádoba „ibrick“. Nejprve přidejte cukr, potom kávu Naturesso® a vodu a nechte vařit. V momentě kdy káva začne vřít, odstraňte ibrik z varné desky a smíchejte. Můžete uvést do varu ještě 2-3 krát. Výsledek je silná káva s pěnou navrchu a usazeninou na dně, pije se z malých šálků.

 

Francouzská přetlačovaná káva

Tento starověký evropský způsob přípravy dá silnější charakter Vašemu šálku kávy Naturesso®. Do skleněné nádoby dáme kávu Naturesso®, zalijeme vroucí vodou a necháme 4-7 minut vylouhovat. Následně tlačíme vrchní díl nádoby ke dnu, čímž se káva odfiltruje a čistá bez lógru se nalévá do šálku. Takto připravená káva by měla být konzumována v průběhu 20 minut po přípravě, aby se dlouho v nádobě nelouhovala. Dlouhodobější skladování se nedoporučuje.

 

Italská Moka

Známá jako „italská konvice“ anebo „caffettiera“, je troj-komorová konstrukce, kde se ve spodní části vaří voda, vroucí voda prochází přes filter s kávou Naturesso® do horní části přímo při varu na sporáku. Výsledná káva (espresso ale bez pěny) se shromažďuje v horní části. Nápoj bude mít lahodnou chuť s intenzivní vůní bylin, kávy a koření. Doporučujeme použít cca. 6/7 g kávy na 1 šálek s obsahem 40-60 ml.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.