All Stars PUMP BOOSTER

All Stars PUMP BOOSTER

All Stars PUMP BOOSTER kombinuje vlastnosti silného předtréninkového stimulantu s efektivním Nitrix Oxid Pump (NO) suplementem.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
ALL STARS
Koncentrace:
Sypká
Balení:
352 g
Příchuť:
Meloun

Popis

All Stars PUMP BOOSTER kombinuje vlastnosti silného předtréninkového stimulantu s efektivním Nitrix Oxid Pump (NO) suplementem. NOP - 47 Peptid - novou inovativní High - Tech výrobní technologií byl z whey proteinu izolovaný extrahovaný zajímavých peptid NOP - 47.

NOP - 47 je ultra čistý hydrolyzovaný peptid, který způsobuje nadměrné prokrvení tkáně a rozšíření cév a to díky látce nitrix oxide (NO) , která stimuluje produkci oxidu dusnatého. Toto rozšíření krevních vlásečnic a cév vede k většímu napumpování.

Pepform Arginin Peptid - absolutní novinka PepForm Arginin Peptid je surovina, která byla vyvinuta celosvětově největšími výrobci Whey proteinu. Přes speciální výrobní proces byl FREE - FORM Arginin navázaný na izolovaný peptid z Whey proteinu. Vznikl tak extrémně rychlý hydrolyzát s vysokou biologickou hodnotou as obsahem 60% argininu, který je lepší než všechny formy argininu v souvislosti s nitrix oxidem (NO).

L-Norvalin - je zajímavá aminokyselina, ktoráv moderním Pump - suplementu nesmí chybět. L-Norvalin může z argininu zlepšit tvorbu NO. Účinky Arginin-peptidu a argininu, které se nacházejí v PUMP BOOSTER mohou být díky L-norvalinu déle trvající a efektivněji.

Citrulin-Malát - v cyklu Arginin - Citrulin není citrulin za účasti různých enzymů na arginin metabolizován. Citrulin působí jako "arginin prekurzor" a zvyšuje účinky NO, čímž dochází ještě k většímu napumpování.

Kreatin + Beta-Alanin - dvě ověřené a osvědčené účinné látky, které nejen zvyšují napumpování trénovaného svalstva, ale především umožňují více opakování s většími zátěžemi. Kofein + Synefrin - obě účinné látky patří k efektivním stimulantem, které mohou jako "neuro - intensity - booster" vylepšit mentální tréninkovou připravenost. Kofein navíc rozšiřuje cévy v končetinách, čímž ovlivňuje prokrvení trénovaného svalstva.

Nutriční hodnoty22g + 300ml vody
Energetická hodnota 261,2kJ/61,4kcal
Bílkoviny 6,7g
Sacharidy 6,1g
Tuky 0,6g
Sodík 0,1g
Balastní látky 0g
Vitamín B6 2mg
Kyselina pantothenová 9mg
Niacin 32mg
Vitamín C 160mg
Draslík 450mg
Vápnik 400mg
Fosfor 250mg
Hořčík 80mg
Whey protein-Hydrolyzát (NOP-47™) 3000mg
Hydrolyzovaný Wheyprotein-Izolát / Arginin-Peptid (PepForm™ Arginine Peptides) 2000mg
L-Arginin 1500mg
Kreatin Monohydrát 1500mg
Beta-Alanin 1000mg
Citrulin 500mg
Kofeín 300mg
Extrakt z pomrenčové kůry 100mg
L-Norvalin 50mg

Doporučené dávkování: rozmíchejte 3 odměrky (cca 22mg) ve 250ml vody a vypijte 15 - 30 minut před tréninkem.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

 1. Dobrý den, mohu produkt užívat současně s BCAA a proteinem? Diky

  11. 9. 2017 Pavel

  Dobrý den, ano, tato kombinace je možná. S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team
 2. Dobrý den je možná kombinace s Amix TribuLyn® 90%

  15. 5. 2016 Rostislav Platenik

  Dobrý den, tato kombinace je v pořádku. PUMP BOOSTER užívejte před aktivitou a TriBulyn před spaním. S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team