Amix Arginine

Amix Arginine: Aminokyselina L-Arginin je jednou z nejdůležitějších složek bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů.

 

 


Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 16:52
Značka:
AMIX
Koncentrace:
Kapsle
669 Kč
669 Kč
Množství: ks

Popis

Amix™Arginin obsahuje L-Arginin, který hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Podílí se na tvorbě svalové hmoty, stimuluje vyšší produkci růstového hormonu STH a jako prekurzor oxidu dusnatého NO ovlivňuje vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází k lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů a tím i k jejich rychlejší regeneraci.

Pravidelným příjmem L-argininu pomáháte budování čisté svalové hmoty bez tuku, síly a vytrvalosti. Arginin dále pozitivně působí na sexuální zdraví a zlepšení funkce sexuálních orgánů vlivem jejich prokrvení.

Složení na 4 kapsle: L-arginin báze 2000 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

1 kapsle obsahuje: L-Arginin báze 500 mg

Doporučené dávkování: Denní dávka jsou 4 kapsle užívané asi 30 minut po fyzické zátěži nebo večer.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, tlak jsem měl v pořádku, dokud jsem nezačal brát 4 kapsle po výkonu, kde se tlak vyhoupl na 180/115. Jak je to s účinky spojené s tlakem? předtím tlak 120/80 děkuji za odpověď.

    4. 5. 2017 Peči

    Dobrý den, arginin s tím opravdu nemá co dělat. Viz články: https://aktin.cz/3179-aminokyseliny-l-arginin http://vitaminy.doktorka.cz/l-arginin-zlepsuje-prutok-krve-cevami-snizuje-krevni-tlak-a-pomaha-pri-poruchach-erekce/ https://www.celostnimedicina.cz/krevni-tlak-a-vyziva.htm http://www.musculus.cz/kulturistika/vyzivaadoplnky/arginin Pokud máte silový, objemový nebo silově/objemový trénink, tak Vám tlak stoupne sám zvýšenou zátěží. S pozdravem Jiří Chocholouš VITALAND Nový Smíchov
    VITALAND Team