Wellness Food CARNITINE 2000® – 40.000 mg Liquid

Wellness Food Carnitine 2000® je tekutý doplněk stravy s L-karnitinem a sladidly. Balení 500 ml obsahuje 40.000 mg L-karnitinu – Carnipure®.

 

 

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
WELLNESS FOOD
Koncentrace:
Tekutá
Balení:
500 ml

Popis

Wellness Food Carnitine 2000® je tekutý doplněk stravy s L-karnitinem a sladidly. Balení 500 ml obsahuje 40.000 mg L-karnitinu – Carnipure®.

Složení malina: voda, L-karnitin (Carnipure®), kyseliny: kyselina citronová monohydrát a kyselina jablečná; aroma, konzervační látky: sorbát draselný a benzoát sodný; sladidla: steviol – glykosidy, acesulfam K a sukralóza.

Složení meruňka & zázvor: voda, L-karnitin (Carnipure®), kyseliny: kyselina citronová monohydrát a kyselina jablečná; aroma, konzervační látky: sorbát draselný a benzoát sodný; sladidla: steviol – glykosidy, acesulfam K a sukralóza.

Složení višeň: voda, L-karnitin (Carnipure®), kyseliny: kyselina citronová monohydrát a kyselina jablečná; aroma, konzervační látky: sorbát draselný a benzoát sodný; sladidla: steviol – glykosidy, acesulfam K a sukralóza.

Dávkování: základní denní dávka je 12,5 ml (1000 mg L-karnitinu) 1 x denně ráno nalačno nebo 30 minut před fyzickým výkonem. Druhou dávku můžete zařadit v průběhu dne mezi jídly, vždy nalačno. Maximální denní dávka je 25 ml. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Určeno k přímé spotřebě nebo zředěním obsahu odměrky do nealkoholického nápoje. Před otevřením protřepejte! Případný zákal či sediment není na závadu výrobku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nelze užívat jako náhradu pestré stravy. Neotevřené skladujte při teplotě 3–25 °C; chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v těsně uzavřené láhvi v lednici při teplotě 2–8 °C a spotřebujte do 45 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím, dávkováním nebo skladováním.

Země původu: Česká republika (EU). Minimální trvanlivost do: viz potisk obalu.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.