Aminostar Creatine Monohydrate (tablety)

Aminostar Creatine Monohydrate (tablety)

Aminostar Creatine Monohydrate – doplněk stravy

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
AMINOSTAR
Koncentrace:
Tablety
Balení:
240 tbl.

Popis

Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje keratin, který podporuje aktuální výkon, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. 

Aktivní látka

mg/1 tbl.

mg/5 tbl.

Kreatin monohydrát

1000

5000

Složení: kreatin monohydrát, zahušťovadlo: karboxymethylcelulosa, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů.

Doporučené dávkování: Doporučená denní dávka představuje5 gkreatinu (5 tablet). Podává se 30 - 60 min. před výkonem. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocné šťávy.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Příznivého účinku kreatinu se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou  kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon. Po otevření spotřebujte do 5 měsíců.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

 1. Dá se na kreativní mohogydratu pribrat

  24. 11. 2019 Antonín masek

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, kreatin monohydrát může za vhodných okolností (odpovídající strava, trénink, regenerace...) významným způsobem pomoci s přibíráním, resp. s nárůstem objemu a výkonnosti kosterního svalstva. Děkujeme VITALAND
  VITALAND Team
 2. Dobrý den, je možné užívání i když je mi 16 let? Předem děkuji za odpověď :)

  8. 11. 2017 Tomas

  Dobrý den, užívání kreatinu je vhodné až od 18 let věku. S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team
 3. dobrý den, je možno tento produkt kombinovat s Amix CarboJET® Mass Professional ?

  17. 3. 2017 Tomas

  Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team
 4. Dobrý den, bere se Creatine i mimo tréninkové dny? Děkuji za odpověď Michal

  30. 4. 2016 Michal

  Dobrý den, kreatin doporučujeme dávkovat v tréninkové i netréninkové dny. V dávkování záleží na tom, zda jste v plnící fázi, chcete nabrat svalovou hmotu, nebo v udržovací fázi. V udržovací fázi - v netréninkové dny je třeba užívat 5 g se snídaní nebo v poledne. V plnící fázi je dávka kreatinu obecně vyšší. Více o dávkování kreatinu a jeho způsobech dávkování v různých fázích se také dočtete v našem magazínu (str 12-13): http://www.vitaland.cz/novinky/magazin-zari-rijen-2014/ S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team