Aminostar Creatine Monohydrate (tablety)

Aminostar Creatine Monohydrate (tablety)

Aminostar Creatine Monohydrate (tablety) - vhodné pro sportovce.

Dostupnost:
Skladem(4 ks)
Poslední aktualizace v 4:28
Značka:
AMINOSTAR
Koncentrace:
Tablety
Balení:
240 tbl.
Běžná cena: 439 Kč Akční cena: 395 Kč
Množství: ks

Popis

Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatin, který je základním stavebním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, představuje zdroj energie v buňkách, kde tvoří rovnováhu s ATP (adenosintrifosfát).

Kreatin podporuje aktuální výkon, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Aktivní látka:

mg/1 tbl.

g/100 g

Kreatin monohydrát

1000

65

 

Průměrné nutriční hodnoty pro 100 g:

Energetická hodnota

325 kcal/1382 kJ

Bílkoviny

65 g

Sacharidy

15 g

Tuky

0,6 g

Složení: kreatin monohydrát, látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, transparentní potahová látka (stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa, glycerin), stearát hořečnatý, stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, karboxymethylcelulóza sodná sůl, látka protispékavá: talek

Dávkování: Doporučená denní dávka představuje 5 g kreatinu (5 tablet). Podává se 30 - 60 min. před výkonem. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocné šťávy.

Upozornění: Příznivého účinku kreatinu se dosáhne  při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou  kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

 1. dobrý den, je možno tento produkt kombinovat s Amix CarboJET® Mass Professional ?

  17. 3. 2017 Tomas

  Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team
 2. Dobrý den, bere se Creatine i mimo tréninkové dny? Děkuji za odpověď Michal

  30. 4. 2016 Michal

  Dobrý den, kreatin doporučujeme dávkovat v tréninkové i netréninkové dny. V dávkování záleží na tom, zda jste v plnící fázi, chcete nabrat svalovou hmotu, nebo v udržovací fázi. V udržovací fázi - v netréninkové dny je třeba užívat 5 g se snídaní nebo v poledne. V plnící fázi je dávka kreatinu obecně vyšší. Více o dávkování kreatinu a jeho způsobech dávkování v různých fázích se také dočtete v našem magazínu (str 12-13): http://www.vitaland.cz/novinky/magazin-zari-rijen-2014/ S pozdravem, VITALAND
  VITALAND Team