FITNESS COFFEE NATURESSO® s konopnými semínky v BIO kvalitě

FITNESS COFFEE NATURESSO® s konopnými semínky v BIO kvalitě

Milovníci kávy, chcete začít den s extra dávkou energie? NATURESSO® je nový druh organické mleté kávy, která Vám ji dodá.

Káva Naturesso® je 100% rostlinný, zcela přírodní produkt z Itálie, která je vyrobena v pražírně s bio / organic certifikací.

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 18:28
Značka:
Fitness Coffee
Koncentrace:
Sypká
Balení:
250 g
269 Kč
Množství: ks

Popis

Milovníci kávy, chcete začít den s extra dávkou energie? NATURESSO® je nový druh organické mleté kávy, která Vám ji dodá.

Jak název kávy napovídá, tento patentovaný recept je ideální volbou pro každého, kdo miluje přirozenou, originální chuť kávy i aktivní zdravý životní styl. Naturesso je organická káva pražená v Itálii a je inspirována spojením dvou slov „příroda“ a „espresso“.

Tato káva je určena pro „dnešní generaci na cestách“, pro kterou je obtížné udržovat zdravé stravovací návyky.

  • podporuje fyzickou a psychickou odolnost
  • podporuje zdravý životní styl
  • zvyšuje energii

Změňte potěšení z kávy na zdravý rituál!

Balení kávy Naturesso® obsahuje 250 g a je k dostání v mleté formě.

NATURESSO s konopným semínkem Na 100 g V 1 dávce – 7 g
Energie 69,41 kcal 290,45 kJ 4,85 kcal 20,29 kJ
Bílkoviny 2,95 g 0,21 g
Karbohydráty z toho cukry 5,01 g 1,19 g 0,35 g 0,08 g
Tuk celkem 0,58 g 0,04 g
Vláknina 7,10 g 0,50 g
Sodík 0,25 mg 0,02 mg

Složení: Konopné semínko

Způsob přípravy: 

Espresso: Záleží na Vašem Presso stroji, 7g malá presso káva, 14g dvojitá presso káva.

Překapávaná káva:Tato metoda je velmi populární v USA, ale i v České republice. Nechá se požadované množství teplé vody zkapat do filtru s množstvím kávy Naturesso®, která potom odfiltrovaná přeteče do nádoby. Síla kávy se liší v závislosti na poměru vody a kávy, ale je obvykle slabší než espresso. V evropských zemích je dávkování 1 šálek asi 150 ml na 10g sypané mleté kávy.
 
Zalévaná káva: Je to nejstarší a nejjednodušší metoda, která byla poprvé použita v 18. století. Konvici naplníme požadovaným množstvím vody, kterou necháme vařit, následně zalijeme kávu Naturesso®, převařenou vodou. Doba louhování je 3 minuty.
 

Turecká káva (arabský styl): Podle této metody je třeba tradičně přidat cukr do kávy. Na přípravu je potřebná nádoba „ibrick“. Nejprve přidejte cukr, potom kávu Naturesso® a vodu a nechte vařit. V momentě kdy káva začne vřít, odstraňte ibrik z varné desky a smíchejte. Můžete uvést do varu ještě 2-3 krát. Výsledek je silná káva s pěnou navrchu a usazeninou na dně, pije se z malých šálků.

 Francouzská přetlačovaná káva: Tento starověký evropský způsob přípravy dá silnější charakter Vašemu šálku kávy Naturesso®. Do skleněné nádoby dáme kávu Naturesso®, zalijeme vroucí vodou a necháme 4-7 minut vylouhovat. Následně tlačíme vrchní díl nádoby ke dnu, čímž se káva odfiltruje a čistá bez lógru se nalévá do šálku. Takto připravená káva by měla být konzumována v průběhu 20 minut po přípravě, aby se dlouho v nádobě nelouhovala. Dlouhodobější skladování se nedoporučuje.
 

Italská Moka: Známá jako „italská konvice“ anebo „caffettiera“, je troj-komorová konstrukce, kde se ve spodní části vaří voda, vroucí voda prochází přes filter s kávou Naturesso® do horní části přímo při varu na sporáku. Výsledná káva (espresso ale bez pěny) se shromažďuje v horní části. Nápoj bude mít lahodnou chuť s intenzivní vůní bylin, kávy a koření. Doporučujeme použít cca. 6/7 g kávy na 1 šálek s obsahem 40-60 ml.

Veškerá Naturesso®  káva dovážená do České republiky je vždy s každou novou objednávkou čerstvě upražena a proto se k Vám na stůl dostane vždy lahodně aromatická italská káva té nejlepší italské kvality.

Káva Naturesso® je 100% rostlinný, zcela přírodní produkt z Itálie, která je vyrobena v pražírně s bio / organic certifikací.

Všechny ingredience jsou dodávány od certifikovaných italských dodavatelů zaručujících čerstvost a nutriční hodnotu každého produktu. Pražírna Fitness Kávy se nachází ve městě Bracciano, kraj Lazio, v Itálii, v moderní dobře vybavené průmyslové oblasti. Pražírna splňuje všechny hygienické a bezpečnostní požadavky.

 

 

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.