Gatorade Powder

Gatorade Powder, 350gPrášek na přípravu sportovního nápoje

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
GATORADE
Koncentrace:
Sypká

Popis

Gatorade je nejvhodnější nápoj pro profesionální a amatérské sportovce. Produkt není vhodný pro děti do 6 let.
Prášek na přípravu sportovního nápoje s příchutí citron/pomeranč. Z 350g prášku připravíte pouhým smícháním s vodou 5L funkčního sportovního nápoje.

Prášek určený pro přípravu nealkoholického ochuceného nápoje s příchutí citrónu, s cukrem a se sladidly, který zaručeně přijde vhod po namáhavém tréninku. Nápoj plnohodnotně doplní tekutiny, zabrání dehydrataci a problémům z přehřátí organismu. Nesycený, pasterovaný. Produkt je původem z České republiky. 

Výživové údaje100 ml
Energetická hodnota 106 kJ
25 kcal
Tuky 
- z toho nasycené mastné kyseliny
0 g
0 g
Sacharidy 
- z toho cukry
6 g
6 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0,13 g
Sodík 52 mg
Chloridy 47 mg
Draslík 12 mg
Hořčík 5 mg

Složení pomeranč: cukr, dextróza, regulátory kyselosti (citronany sodné, fosforečnany draselné, mléčnan vápanatý a uhličitany hořečnaté), kyselina (kyselina citronová), maltodextrin, jedlá sůl, protispékavá látka (E 551), emulgátory (E 414 a E 1450), antioxidant (kyselina askorbová), přírodní aroma, barvivo (karoteny).

Složení citron: cukr, dextróza, regulátory kyselosti (citronany sodné, fosforečnany draselné, mléčnan vápanatý a uhličitany hořečnaté), kyselina (kyselina citronová), maltodextrin, jedlá sůl, protispékavá látka (E 551), emulgátory (E 414 a E 1450), přírodní aroma, antioxidant (kyselina askorbová), barvivo (karoteny).

Návod k přípravě: Smíchejte s vodou a důkladně promíchejte. Z 350 gramů prášku lze připravit až 5 litrů funkčního sportovního nápoje. Pro maximální požitek doporučujeme smíchaný nápoj vychladit.


Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.