ISOSTAR Hydrate & Perform

ISOSTAR Hydrate & Perform

Isostar Hydrate & Perform 1500g výrobce Isostar: Hydrate & Perform je isotonická prášková nápojová směs pro fyzické aktivity vyžadující přísun tekutin.

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 1:52
Značka:
ISOSTAR
Koncentrace:
Sypká
Balení:
1500 g
Příchuť:
Citron
519 Kč
Množství: ks

Popis

Isostar Hydrate & Perform 1500g výrobce Isostar: Hydrate & Perform je isotonická prášková nápojová směs pro fyzické aktivity vyžadující přísun tekutin a pro sportovce a sportovkyně, která se vyznačuje následujícími vlastnostmi:

  • Kvalitní hydratace: isotonická receptura poskytuje rychlejší hydrataci a optimální vyprazdňování žaludku. Pití před fyzickou aktivitou optimalizuje zásoby tekutin před startem. Následné pití během fyzické aktivity pomáhá zlepšovat výkonnost a vytrvalost, čímž se omezují rizika zažívacích problémů a v konečném výsledku se zlepšuje regenerace po fyzické aktivitě
  • Vynikající zdroj energie. - Zdroj mikronutrientů, zejména vápníku a hořčíku, který přispívá ke správné funkci svalů během fyzické aktivity a ke kvalitní regeneraci.

  • Nápoj je také bohatý na vitamín B1, který se podílí na přeměně potravin na energii.

  • Kontrola vlastního přísunu tekutin
  • Zvyšování vytrvalosti
  • Optimalizace vlastní regenerace

Ideální pro konzumaci během intenzivních nebo delších fyzických aktivit a doporučeno také při provozování sportů v horkém klimatu.

Isotonický nápoj opouští žaludek stejně rychle jako voda, ale je rychleji absorbován ve střevech. Tím, že obsahuje správné dávky sodíku a uhlohydrátů pomáhá stimulovat přenos vody do krve. Tak se zrychluje rehydratace a sportovec získává zásoby energie. Jednoduché a složené uhlohydráty, které doplňují zásoby glykogenu během námahy. Obsažené minerály slouží jako částečná náhrada vypocených minerálů.

Osmolalita: 290 miliosmolů

Složení:Cukr, glukózový sirup, maltodextrin, dextróza, regulátory kyselosti: kys. citrónová, citrát sodný a uhličitan hořečnatý, přírodní aroma, chlorid sodný, barvivo: betanin, vitamíny C, E, B1, síran zinečnatý. Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, lepku, sóji.

Doporučené dávkování: 40 g prášku Isostar Hydrate & Perform rozpusťte v 500 ml vody.

 

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.