Iswari Konopná vláknina BIO

Iswari Konopná vláknina BIO

Konopná vláknina je vyráběna z konopných semínek speciálním secím postupem tak, aby se zvýšil obsah nerozpustné vlákniny na 60 %.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Iswari
Koncentrace:
Sypká
Balení:
250 g

Popis

Konopná vláknina (dříve v nabídce pod názvem Active Colon) je vyráběna z konopných semínek speciálním secím postupem tak, aby se zvýšil obsah nerozpustné vlákniny na 60 %. Nerozpustná vláknina podporuje střevní peristaltiku a napomáhá tak vyprazdňování. Kromě toho ji ocení všichni, kteří hledají potraviny, které dokáží zasytit, ale nezvyšují energetický příjem.

Výrobek obsahuje rovněž kvalitní bílkovinu a nenasycené mastné kyseliny. Podporuje střevní peristaltiku a pravidelné vyprazdňování. Zasytí, ale nezvyšuje energetický příjem.

Konopná vláknina je potravinový doplněk s 60 % konopné vlákniny. Vláknina hraje v naší stravě velmi důležitou roli. Jedná se z chemického hlediska o polysacharidy, které lidské enzymy nedokáží rozložit na základní stavební jednotky a proto s příjmem vlákniny člověk nezvyšuje svůj energetický příjem. To jí však neubírá na hodnotě.

Konopná vláknina vzniká při procesu zpracování tzv. konopného koláče, jenž je tvořen masou rozemletých semínek konopí, z nichž byla odstraněna většina oleje. I přesto obsahuje ve 100 g celkem 4,5 g nenasycených mastných kyselin a dále 19,5 g proteinů vysoké kvality s obsahem všech aminokyselin.

Nutriční hodnoty ve 100 g:Energie 149,4 kcal/625,51 kJ, Proteiny 19,50 g, Tuky 5 g, Sacharidy 65,60 - z toho vláknina:63,50 g - z toho nerozpustná vláknina: 58,40 g.

Složení: 100% bio konopná vláknina.

Jak používat: Vmíchejte jednu polévkovou lžíci denně do cereální kaše, jogurtu nebo smíchejte s vodou a vypijte. Abyste pocítili pozitivní vliv na pravidelné vyprazdňování, je důležité konzumovat Konopnou vlákninu společně s dostatkem tekutin.

Způsob použití: Vmíchejte jednu polévkovou lžíci denně do cereální kaše, jogurtu nebo smíchejte s vodou a vypijte. Abyste pocítili pozitivní vliv na pravidelné vyprazdňování, je důležité konzumovat Konopnou vlákninu společně s dostatkem tekutin.

 

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.