Aminostar L-Glutamine

Aminostar L-Glutamine

Aminostar L-Glutamine – Doplněk stravy.

Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 11:16
Značka:
AMINOSTAR
Koncentrace:
Sypká
449 Kč
449 Kč
Množství: ks

Popis

Aminostar L-Glutamine je 100% čistá aminokyselina, která je nejvíce zastoupená ve svalové tkáni. 

Aktivní látky

mg/5 g (1 dávka)

g/100 g

 

L-Glutamin

5000

100

 

 

Počet dávek v balení: 100 (balení 500 g); 200 (balení 1000 g)

Složení: L-Glutamin

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, korýšů a lepku.

Doporučené dávkování: Základní dávka je 5 g (1 zcela naplněná čajová lžička) ihned po ukončení tréninku. Další dávku můžete vzít s odstupem asi 2 - 3 hodin nebo v případě ranního tréninku až večer. Prášek rozmíchejte ve 2 dl ovocné šťávy nebo ve vodě.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 7 měsíců.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, rád bych se zeptal jakou cestou je tento nebo i ostatní glutamíny z Vaší nabídky vytvořen. Zda se jedná o syntetický glutamin nebo o fermentovaný. Nikde na prodejně jsem to z výrobku nevyčetl. Děkuji

    7. 3. 2018 John

    Dobrý den, pro výrobu produktů značek AMINOSTAR A AMIX používáme jen čistou L-formu, L-Glutamine (čistá L-forma) se vyrábí syntézou z kyseliny glutamové a ta se vyrábí průmyslově ve velkém množství hydrolýzou bílkovin a následným dělením směsi aminokyselin, zejména hydrolyzátu kvasinek pěstovaných na substrátech obsahujících škrob (zejména brambory, mouka, cukrová řepa, melasa apod.). Postup výrobu u dodavatelských značek neznáme. S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team