PROM-IN Maltodextrin

PROM-IN Maltodextrin

PROM-IN Maltodextrin, 1300g, je určen pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.


Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 1:16
Značka:
PROM-IN
Koncentrace:
Sypká
Balení:
1300 g
184 Kč
Množství: ks

Popis

PROM-IN Maltodextrin je komplexní zdroj sacharidů s nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem vyšších cukrů. Je tvořen polymery dextrózy o dextrózovém ekvivalentu 15.

Hlavní výhodou těchto vyšších sacharidů je postupné štěpení v lidském organizmu, a tak slouží jako pomaleji uvolnitelný zdroj energie pro aktuálně zvýšenou potřebu při zvýšené fyzické námaze.

Maltodextrin je vynikající zdroj energie vhodný jak pro silové, tak pro rychlostní i vytrvalostní sporty. Má širokou škálu možností přípravy. Můžeme z něj vyrábět energetické nápoje přidáním do vody, mléka, džusu nebo proteinového nápoje. Maltodextrin je vhodné přidávat do tvarohů, jogurtů a ovesných vloček jako výborný zdroj postupně se uvolňující energie. Výhodou maltodextrinu je snadná vstřebatelnost, nezpůsobuje zažívací potíže a neobsahuje lepek.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g
Energetická hodnota 1632 kJ / 384 kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 96,0 g
Tuky 0 g

Složení: maltodextrin.

Dávkování: Pro dospělé dle potřeby až 3-krát denně, maximálně 90g, přičemž jedna dávka by neměla přesáhnout 50g.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Mohu se zeptat , na potvrzení kolik stojí tento produkt ? za 1300g mi příjde nereaálná cenu 180 kč , ale nemám tady možnost kliknout na množství takže je to čistě 1300g produktu za 180 kč ?Děkuji

    6. 4. 2017 Dominik

    Dobrý den, PROM-IN Maltodextrin 1300 g prodáváme za běžnou cenu 184 Kč, pokud se zaregistrujete na našem e-shopu při nákupu, zaplatíte 169 Kč. S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team