Max Muscle ThermX

Max Muscle ThermX

Max Muscle ThermX 120 cps - 22 složkový spalovač tuků.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Max Muscle
Koncentrace:
Kapsle
Balení:
120 cps

Popis

Max Muscle ThermX je spalovač tuků s přírodní vysoce koncentrovanou dávkou kofeinu, který se získává jako extrakt z guarany a výtažek z jihoamerické rostliny Cesmíny paraguayské, známé pod označením Yerba mate. Díky dalším látkam, jako je chrom, taurin, zázvor, kajenský pepř a jiné, se ThermX považuje za jeden z nejlepších a nejúčinnějších termogenních spalovačů na trhu. 5 různých patentovaných směsí a další účinné látky synergicky působící v ThermX, Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Složení (ve 2 cps):

Patentovaná esenciální směs 380mg: Citrus aurantium (67,5 mg synefrinu), Cordyceps sinensis, energetická směs 410mg - bezvodý kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z ženšenu, guarana (22 % kofein), Yerba mate (8 % kofein), teobromin HCl

Směs zabraňující ztrátě vody 260mg: kořen pampelišky, Medvědice lékařská, extrakt z bobulí jalovce, extrakt z Barosma betulina,

Termogenní směs 140mg: extrakt ze zázvorového kořene, kajenský pepř, synergická směs 81mg - taurin, L-tyrosin, bioperin (96 %), diiodo l-tyrosin, vytamíny: B12: 50 mcg *834%, zinek 5 mg *7%, chrom: 100 mcg *84%, plnící látky: želatina, rýžový prášek, stearát hořečnatý.

* Doporučená denní dávka

Upozornění: Výrobek obsahuje velmi vysoké množství kofeinu! Celkové množství ve 2 kapslích je 215 mg! Uvedené látky složení jsou uváděny ve směsích a nejsou chronologicky seřazené dle množství obsažených látek.

Nutriční informace (ve 100 g): Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 0 g Tuky: 0 g, Vláknina: 0 g, Sodík 0 g.

 Energetická hodnota: 0 kJ/ 0 kcal

 Dávkování: 1 kapsle před snídaní a další berte před obědem. Po otestování berte dvě tablety jednou, až 3x denně a zapijte 250ml vody. Poslední kapsli však berte nejpozději v 17,00 hod.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.