Co může nadělit Ježíšek?

20. 11. 2018

Určitě přemýšlíte, co koupit tatínkovi, mamince, dědečkovi či babičce k Vánocům pod stromeček. Nemáte čas vybírat a běhat po obchodech a rádi byste vše zvládli rychle, bez zbytečných front a nakoupili vše najednou. Tohle všechno Vám splníme ve VITALAND. Pro každého člena rodiny si u nás něco vyberete. Navíc Vám rádi pomůžeme s výběrem, a proto si od nás odnesete tu nejlepší kombinaci dárků pro Vaše blízké.

Doplňky stravy k Vánocům

Pro babičku nebo dědu

Ve většině případů mají senioři problémy s pohybem, proto se jako dárek prarodičům skvěle hodí pořídit kloubní výživu ProFlex a Žraločí chrupavku. Kloubní výživa obsahuje především kolagen pro dobrý stav kostí a Glukosamin HCl, Chondroitin sulfát a vitamin C pro příznivější stav chrupavek.

Pro kvalitnější spánek je tu pak VITALAND Sleep forte, který podporuje normální spánek a relaxaci.

Pro maminku

Mladou maminku potěšíte komplexními vitaminy VITALAND Prenavit a VITALAND Multi Energy. Pro sportující maminky, které chtějí redukovat svoji hmotnost, je určen VITALAND Super Spalovač Tuku nebo VITALAND Slim Master Premium, které obsahují účinné látky podporující snižování hmotnosti a spalování tuků.

Starší maminky jistě ocení produkt VITALAND Menopausal pro zdraví ženského organismu v období klimakteria. Příznivě působí na stav a kvalitu kostí, pokožky, vlasů a nehtů. Krásným dárkem je i produkt VITALAND Beauty you pro krásu vlasů, nehtů a pleti.

Pro tatínky

Aby to tatínkům v práci šlo dobře od ruky, je třeba se zbytečně nestresovat a udržovat se v dobré náladě. Jako dárek se skvěle hodí VITALAND Antistress Herbal, tobolky s obsahem rostlinných extraktů a vitaminu B6 pro duševní rovnováhu a koncentraci. Sportující tatínky potěší kloubní výživa Proflex.

Starším tatínkům se bude hodit něco na podporu správného fungování srdce a cév – např. VITALAND Soya Lecithin nebo VITALAND Omega 3. Správnou funkci močových cest podpoří VITALAND Brusinky forte nebo VITALAND Uriherb forte.

Pro všechny

A pokud nevíte, co komu vybrat, vždy se hodí mít pořádnou zásobu produktů na imunitu – vitaminy a minerály (VITALAND B-Complex Antistress, VITALAND Super Minerály) a produkty na lepší obranyschopnost organismu (VITALAND ImuFit, VITALAND Hlíva+Rakytník+Echinacea).

Sportovní výživa k Vánocům

Proteiny

Bílkoviny jsou základními stavebními jednotkami svalů. Bez nich je nelze postavit a opravit, stejně jako nelze bez cihel postavit zeď. Na doplnění bílkovin proto perfektně poslouží proteinové přípravky. Jsou to koncentrované bílkovinné směsi, lehce rozpustné a stravitelné. Pokud váš blízký intenzivně sportuje, neměl by tento suplement v jeho výbavě chybět. Vybírat můžete ze široké škály příchutí a druhů (např. Amix Whey Pure Fusion, Aminostar CFM Long Effective Protein, PROM-IN Pure Micellar, All Stars HY PRO 85).

Aminokyseliny

Aminokyseliny chrání svalovou hmotu před poškozením. Leucin, izoleucin a valin (označované jako BCAA) patří mezi osm esenciálních aminokyselin, které musí být přijímány potravou, jelikož si je tělo neumí samo vyrobit. Vyberte pro své nejbližší tekuté, kapslové nebo práškové BCAA, které jsou po tréninkové fázi důležitým suplementem pro lepší regeneraci (např. Aminostar BCAA Powder, Amix BCAA Gold, Amix BCAA Elite Rate).

Spalovače tuků

Spalovače tuků jsou přípravky usnadňující odbourávání tukových zásob a zrychlující metabolismus. Urychlují formování těla a slouží i k podpoře vytrvalosti. Při jejich užívání byste měli cvičit a dodržovat správnou životosprávu, jinak se přebytečných kil nezbavíte. S jejich užíváním můžete začít hned po novém roce, až se budete chtít zbavit všech přebytečných kil z Vánoc (např. FatZero Pretty Body, All Stars LIPODEX, Amix Detonatrol, Wellness Food TurboFATKiller, AMIX ThermoCore 2.0.).

Vitaminy a minerály

Pokud naše tělo nezískává v dostatečné míře vitaminy a minerály z běžné stravy, je nezbytné tyto živiny doplnit do organismu skrze doplňky stravy. Naše tělo si žádá vyšší přísun těchto mikroživin, jelikož potřebuje pracovat správně a mít dostatek energie pro svou činnost. Pod stromečkem každý ocení doplňky pro lepší imunitu, vitaminy a minerály, kloubní výživu nebo produkty pro lepší trávení a detoxikaci. A pokud nechcete složitě vybírat, poradíme Vám vánoční balíčky přímo na míru.

Zdravé produkty

Pro správnou funkci organismu je důležitý příjem živin - tedy dostatečné množství bílkovin, sacharidů, tuků a také účinných látek. Lidská strava by měla být pestrá, pokrmy, které jíme, by měly obsahovat dostatek zeleniny, ovoce, málo tuků a cukrů a neměly by být přesolené. Tyto kritéria v dnešní době splňují potraviny, které najdete v naší nabídce. Pod stromečkem každého potěší zdravé těstoviny, ovesné kaše pro lepší začátek dne nebo fitness kávy s výbornými nutričními vlastnostmi (např. Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend - mletá káva).

Výbava do posilovny

Ať už chodíte do posilovny nebo cvičíte doma, neměla by ve vaší výbavě chybět pořádná tréninková souprava. Darujte krásné legíny nebo fitness tričko, ve kterém se každý sportovec bude cítit fantasticky. Na výběr máte z několika typů a velikostí je také dostatek. Kromě toho nezapomeňte při posilování na rukavice a trhačky, které vás ochrání proti mozolům, odřeninám a podkluzování činek. Mít s sebou ten nejlepší shaker je samozřejmostí - barevné shakery Amix).


« Zpět