Doplňky stravy VITALAND v akci!

31. 8. 2017

Využijte slevu až 30 % na vybrané VITALAND produkty, a to: Multi Energy, Super Spalovač Tuku, L-Lysin, a 25 % slevu na Tryptofort, Trávicí enzymy, Ženšen korejský, Omega 3, Vitamin C.

SPALOVAČE TUKU

Mnoho žen s nadváhou má obavu z posilování, aby nebyly ještě mohutnější. Opak je pravdou. 2x týdně půl hodina posilovacího cvičení z nikoho kulturistu neudělá, zato přispěje k úbytku tukové vrstvy. Postupné rýsování svalů a mírný nárůst svalové hmoty na úkor tuků zlepšuje postavu a zvyšuje schopnost spalovat další tuky. 

Doporučujeme: Super Spalovač Tuku (nyní 30% sleva)

Obsahuje vyváženou směs účinných látek, které vzájemně spolupůsobí při podpoře redukce hmotnosti, metabolismu tuků a přispívají k udržení normální hladiny glukózy v krvi (chrom, extrakty Garcinia Cambogia, citrusu Aurantia, zeleného čaje, Yerba mate a kůry bílé vrby).

VITAMINY, MINERÁLY, IMUNITA 

I když nachlazením můžeme onemocnět celoročně, v podzimních měsících je případů nejvíc.  Onemocní nejen lidé s oslabenou imunitou, ale často i ti, kteří stůňou jen sporadicky, jak potvrzují i mnohaleté zdravotnické studie v řadě zemí našeho mírného podnebného pásma. Proto je třeba organismu dodat dostatečný příjem vitaminu a minerálů, aby se dokázal bacilům dobře bránit.

DoporučujemeMulti Energy, L-Lysin (nyní 30% sleva), Vitamin C (nyní 25% sleva)

ŽALUDEK, TRÁVENÍ A CHOLESTEROL

Zvýšená, nebo dokonce vysoká hladina cholesterolu znamená riziko onemocnění srdce a cév. Na druhé straně cholesterol je látka, kterou naše tělo potřebuje a samo vyrábí. Důležité je nejen držet cholesterol v normě, ale i podporovat jeho zdravou složku oproti té, které škodí. 

Doporučujeme: Trávicí enzymy, Omega 3  (nyní 25% sleva)

  

« Zpět