Magazín duben-červen 2014

3. 7. 2014

VITALAND magazín plný zajímavých tipů a rad, proto aby vaše výkonnost byla co nejlepší a výsledky cvičení co nejefektivnější. Tentokrát jsme si pro vás připravili článek o sacharidových vlnách, který bude zcela jistě zajímat nejednoho sportovce. Poradce pro výživu vás seznámí s tím, jak správně se mají stravovat mladí sportovci, a vysvětlíme, co dělat, když vaše hubnutí nefunguje.

Těšit se můžete na rozhovor s první českou profesionální závodnicí v kategorii Physique Kateřinou Kyptovou IFBB, která prozradí, jaké byly její závodní začátky a jak vypadá v současné době její trénink a příprava na novou sezónu.

Dozvíte se, jak jezdit na horském kole a jak postupovat, když vám dochází dech. Také si řekneme, jak docílit plochého bříška a přidáme základní tipy cviků, pomocí nichž ho můžete rychle dosáhnout. Ani v tomto čísle nebude chybět jídelníček s důrazem na redukci hmotnosti, která je v „předplavkovém“ období pro mnoho z nás noční můrou.

Zajděte si pro nové číslo VITALAND magazínu do jedné z VITALAND prodejen nebo si prolistujte jeho elektronickou verzi na webu www.vitaland.cz.

Další čísla:

« Zpět