Magazín listopad-prosinec 2013

1. 7. 2014

Nové číslo VITALAND magazínu pro měsíc listopad a prosinec je plné zajímavých tipů na dárky pod stromeček, které potěší nejenom vaši rodinu a přátele. Najdete zde zajímavé nápady na vánoční dárky, které vám ochotně zabalíme v každé VITALAND prodejně. Vybrat si budete moci z pestré škály výrobků sportovní výživy, produktů na hubnutí a širokého spektra doplňků stravy, které jsou obzvlášť v zimních měsících vhodným dárkem. Součástí nového čísla jsou i akční nabídky a slevové kupony s až 30% slevami.

Na titulní straně vánočního čísla najdete nejlepšího hokejistu české extraligy minulé sezony Martina Růžičku, který v loňském roce zazářil a stal se novým rekordmanem v produktivitě a počtu nastřílených gólů. Rozhovor s třineckým útočníkem o jeho boji o angažmá v NHL, o úspěších v třineckém dresu a na reprezentačním poli, si přečtete v novém vydání VITALAND magazínu.

Těšit se můžete také na zajímavé články o různých somatotypech s komentáři Tomáše Ďuráně, člena Aminostar Dream teamu, který měl díky své ektomorfní postavě problém s nabíráním svalové hmoty. Dále vás seznámíme se sedmnáctiletým sportovcem, který ještě před dvěma roky vážil 98 kg a jeho snem je stát se kulturistou a představíme vám ragby na vozíku, kolektivní míčovou hru určenou pro vozíčkáře.

Pokud nevíte, jak správně se máte stravovat, držíte diety bez výsledku nebo jste naopak v objemové fázi, máme pro vás pár tipů na jídelníčky. VITALAND magazín přinese i tipy, jak se správně stravovat na horách a jak posilnit imunitu před zimními mrazíky.

Další čísla:

« Zpět