Magazín únor-březen 2014

2. 7. 2014

S novým rokem, nový vzhled. VITALAND magazín vychází ještě hezčí, pestřejší a zajímavější. Nové číslo VITALAND magazínu pro měsíc únor a březen je plné zajímavých tipů a článků. Najdete zde rady od profesionála Pavla Samka, který vám poradí, jakým způsobem přejít z objemového tréninku na rýsovací, naučíte se běhat v zimě a také uvidíte další životní proměnu cvičitelky pilates Aleny Nejedlé, která za dva roky zhubla o více než 20 kilogramů.

Na titulní straně najdete MISS aerobik 2013 Lenku Kociánovou, která zazářila ve finále soutěže spojující krásu a sport a právem se stala novou „missí“ královnou. Těšit se můžete také na zajímavý rozhovor s kulturistou Milanem Šádkem a biatlonistkou Veronikou Vítkovou, která se připravuje na svou druhou zimní olympiádu.

VITALAND magazín vám také přináší oblíbené jídelníčky, a to jak pro muže, tak pro ženy, které se vám budou určitě hodit. Poradíme vám, jak naložit s novoročními předsevzetími a jak jíst večer v dietě.

Nechybí ani produktové tipy, kde si budete moci vybrat z pestré škály sportovní výživy, produktů na hubnutí a širokého spektra doplňků stravy, které jsou užitečným pomocníkem. Součástí nového čísla jsou i akční nabídky a slevový kupon s až 25% slevou.

 

Další čísla:

« Zpět