NOVINKA: tyčinky z cvrččí mouky!

12. 11. 2018
Seznamte se s energeticky výživnou tyčinkou, bohatou na proteiny, bez lepku. SENS bar jsou tyčinky budoucnosti. Proč? Obsahují cvrččí mouku, která je stejně hodnotnou bílkovinnou jako třeba hovězí maso.

SENS bar slouží jako skvělá svačinka nebo jako náhrada denního jídla. Záleží, kterou z tyčinek si vyberete. SENS nabízí dva typy tyčinek s cvrččí moukou. Energy tyčinka je vyvážená svačinka plná ovoce, vlákniny a bílkovin. Přijde vhod zejména v náročném pracovním dni, když potřebujete povzbudit. Je to sladká dobrota, po které nemusíte mít výčitky. Proteinová tyčinka obsahuje 20 g kvalitních bílkovin, dostatek zdravých tuků a minimum sacharidů. Výborná je po cvičení, pomůže s regenerací svalů. Budete překvapeni, jak výborně umí zahnat hlad, zejména když nestihnete oběd.

 

Odhoďte prvotní strach z hmyzího jídla a ochutnejte SENS ve VITALAND. Připravili jsme pro Vás ochutnávky na všech našich prodejnách. Jednou ji ochutnáte a uvidíte, že si hmyzí tyčinku opravdu zamilujete.

Proč cvrčci?

Patří mezi nejudržitelnější zdroj bílkovin na světě. Na produkci stejného množství bílkovin jako skot, cvrčci potřebují 12x méně krmiva, 15x méně půdy, 2000x méně vody a vyprodukují 100x méně skleníkových plynů.

  1. Nejlepší bílkovina pro lidské tělo
  2. Obsahuje vysoké množství zdravých tuků
  3. Je bohatá na vápník, zinek a hemové železo

Jak chutná cvrččí mouka?

Cvrčci jsou téměř bez chuti. Tyčinky chutnají tedy podle kvalitních přírodních surovin, které jsou v nich použity. Cvrčci jsou v tyčinkách obsaženy formou cvrččí mouky, jsou tedy malí, vysušení a rozemletí.

Cvrččí mouka má nesporně mnoho benefitů a je stejně kvalitní bílkovinnou jako jiná živočišná bílkovina (např. kraví). Mouka ze cvrčků obsahuje několikrát více železa, vápníku a B vitaminů než hovězí maso. Pěstování cvrčků je daleko morálnější. Není potřeba antibiotik - cvrčci dostávají svou běžnou stravu a žijí v pro ně přirozeném prostředí. Když je čas porážky, tak bezbolestně přecházejí do hibernace, takže je zcela eliminováno i utrpení. Cvrččí mouka je jídlem budoucnosti.

Kolik cvrčků je v jedné SENS tyčince?

Proteinová tyčinka obsahuje průměrně 132 cvrčků. V energetické tyčince jich je okolo 55. Moc místa v tyčince tedy nezaberou.:-)

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

« Zpět