Novinky v sortimentu: Grenade spalovač a další produkty!

4. 4. 2019

V dubnu jsme pro Vás připravili spoustu novinek. V našem sortimentu nově najdete populární spalovač Grenade ve vylepšené verzi, bulharský tribulus, výtečné proteinové pudinky a nápoje nebo vynikající knuspi kaše.

Nakopni se!

Nejenže granát připomíná, ale on i jako granát působí. Nová verze termogenního spalovače Grenade Black Ops má zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt než jeho předchůdce. Kvůli své síle je vhodný jen pro opravdové tvrďáky.

Jeho dva bratři Grenade Stim Free a Grenade At4 jsou odlišní.

Stim Free je spalovač bez stimulačního účinku a díky kapsli složené z vnější a vnitřní části umožňuje co nejefektivnější dávkování účinných látek. AT4 byl vyvinut, aby podpořil a vylepšil anabolické prostředí v těle. Tak který z trojčat zvolíte?


Mlsání už není hřích

Vyzkoušejte novinku a vychutnejte si jedinečné pudinky Ehrmann High Protein. Díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu kalorií jsou ideální pro ty, kteří si chtějí bez výčitek zahřešit. Najdete je v řadě příchutí a každá stojí za to. Ale pokud místo pudinku dáte přednost proteinovému nápoji, nevadí. S Ehrmann High Protein Shot doplníte bílkoviny raz dva. Díky praktickému balení ho navíc můžete mít vždy u sebe.


Originál je jen jeden

Usilujete-li o udržení přirozené hladiny testosteronu, svalového tonusu a energetické hladiny v těle, vyzkoušejte originální bulharský tribulus - VemoHerb Tribulus. Má vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu.

Kaše s probiotiky

Náš sortiment se rozšířil o další jáhlové a ovesné kaše Knuspi, tentokrát v praktickém balení v kelímku. Máte je rádi, tak proč jich nemít víc? Zajděte si do jedné z našich prodejen nebo mrkněte na e-shop. Nově máme jáhlovou hruška-skořice a jahoda-malina nebo ovesnou borůvka-banán a jablko-rybíz. Knuspi Kaše, to je prostě kvalita, co nezklame!

 

 Proteinová tyčinka ke svačině

Jestliže jste v našich prodejnách v sekci tyčinek už zaregistrovali All Stars HY-PRO 55 Protein Bar - Low Sugar, ale ještě jste tyčinku neochutnali, udělali jste velkou chybu. Tato proteinová tyčinka se totiž pyšní zvýšeným obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukru. Je vhodná na cesty nebo kdykoliv během dne. Tyčinka obsahuje pouhých 2,7 g cukru a až 20 g kvalitní bílkoviny z mléčného proteinu. Je potažena bílou nebo mléčnou čokoládou.

 


 

 

 

 



« Zpět