Pentha Pro Balance: novinka v sortimentu!

23. 10. 2018

PENTHA PRO BALANCE je proteinový nápoj tvořený směsí pěti různých zdrojů bílkovin.

Základ směsi tvoří nativní syrovátkový protein, který reprezentuje nejlepší zdroj aminokyselin pro svalový růst. Tento základ je postaven na kvalitním koncentrátu a izolátu, oba zpracované šetrnou metodou CFM. Rychlé zdroje bílkovin v nativní podobě doplňuje přídavek značkových peptidů syrovátky OPTIPEP. Jejich výhodou je především stimulace trávení bílkovin, nikoliv jejich rychlá absorpce, jak se mnozí domnívají. Ta je totiž z hlediska svalového růstu spíše slabinou. Dávka těchto peptidů je nastavena tak, aby bylo využito jak přirozeného anabolického působení nativních zdrojů bílkovin, tak benefitu podpory trávení.

Rychlé zdroje bílkovin doplňuje hlavní anabolická složka, kterou tvoří vysoce kvalitní izolát mléčného proteinu, jakožto přirozený zdroj micelárního kaseinu (pomalý protein) a stejně tak nativní syrovátkové bílkoviny. Poměr syrovátkových proteinů vůči kaseinu je v produktu 2:1, což odpovídá ideálu pro výbornou absorpci a maximální stimulaci anabolismu.

Celou směs ještě doplňuje izolát vaječného bílku, který zastupuje středně rychlé proteiny, a především skvěle doplní celkové aminokyselinové spektrum za současného snížení inzulinové odpovědi.

PROM-IN Pentha Pro Balance v 5 v bodech:

  • Směs bílkovin vytvořena na základě studií
  • 5 nejkvalitnějších zdrojů bílkovin
  • Maximální nárůst svalové hmoty
  • Podpora redukce tuku
  • Plná krémová chuť
Ve VITALAND máme k dostání všechny příchutě. Navíc máte možnost si před koupí velkého 1000 g balení příchutě předem vyzkoušet. K dispozici jsou malé 40 g sáčky.

Zdroj: www.prom-in.cz

« Zpět