Tipy na vánoční dárky pro vaši rodinu

4. 12. 2019

Advent je v plném proudu a my všichni přemýšlíme, čím letos udělat radost svým blízkým a přátelům. Nechce se vám běhat po obchodech, mačkat se v davech a čekat ve frontách?

Rádi byste vše zvládli rychle z pohodlí svého domova? Tak to vám velice rádi splníme ve VITALAND. Pro každého člena rodiny si u nás něco vyberete.

Doplňek stravy - praktický dárek, který potěší

Pokud chcete darovat vitalitu, pak neváhejte sáhnout po nějakém doplňku stravy. U nás naleznete celou škálu produktů na podporu zdraví a imunity. Jsou to skvělé dárky pro babičku, dědečka, ale i pro rodiče

VITALAND doplňky stravy

Nezbytnými minerály pro každého jsou vápník, hořčík a zinek, které jsou důležité pro zdravé kosti, zuby, vlasy, nehty a pokožku. Babičku potěšíte VITALAND Multi Complex 50+, to jsou vitamíny na každý den, které tělu dodají vše potřebné a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Sázka na jistotu je darovat také něco na klouby, velice oblíbený je Proflex od VITALAND, který mimo jiné obsahuje i Boswellii serratu, jež příznivě ovlivňuje pružnost a pohyblivost kloubů, při zvýšené námaze.

Dárky pro maminky

Mladou maminku potěšíte komplexními vitaminy VITALAND Multi Energy. Pro sportující maminky, které chtějí redukovat svoji hmotnost, je určen VITALAND Super Spalovač Tuku nebo VITALAND Slim Master Premium, které obsahují účinné látky podporující snižování hmotnosti a spalování tuků.

Dárky pro maminku

Starší maminky ocení produkt VITALAND Menopausal pro zdraví ženského organismu v období klimakteria. Pokud chcete podpořit maminku v jejím hubnoucím snažení, pak doporučujeme dietní koktejly od NUPO, které výborně chutnají a fungují jako náhrada stravy.

Pro tatínky

Každého sportujícího tatínka jistě potěší kloubní výživa Alavis nebo Proflex. Chybu neuděláte ani dárkem na podporu správného fungování srdce a cév – např. VITALAND Soya Lecithin nebo VITALAND Omega 3.

Dárky pro tatínka

A pokud si stále nejste jistí s výběrem správného dárku, pak vám doporučujeme koupit dárkový poukaz, kterým rozhodně nic nezkazíte a uděláte radost každému.

« Zpět