NUPO Dieta Polévka zeleninová

NUPO Dieta Polévka zeleninová

NUPO Dieta Polévka 12 porcí, zeleninová: Nupo dietní polévka v prášku - Zeleninová VLCD (Very Low Calory Diet) Úplná náhrada stravy pro kontrolu hmotnosti se zeleninovou příchutí. Použití při nízkokalorické dietě. Obsahuje méně než 20 ppm glutenu.

Dostupnost:
Skladem(3 ks)
Poslední aktualizace v 16:28
Značka:
NUPO
Koncentrace:
Sypká
Balení:
12 porcí
Příchuť:
Zeleninová
530 Kč
Množství: ks

Popis

Dánská dieta NUPO je založená na velmi nízkém příjmu kalorií (700kcal). Je doplněna o potřebné vitamíny a minerály tak, aby byla vyvážená a tělo nijak nestrádalo. Doporučujeme držet minimálně dva týdny, za tuto dobu je průměrný úbytek 4-5 kg- tedy v rámci zdravého hubnutí. Ale je to samozřejmě individuální. 

Na jeden den je 6 porcí a záleží zcela na vás, jak si je nakombinujete. Můžete si dávat jen sladké koktejly, jen polévky, nebo kombinovat. Každý sáček má stejné množství kcal (115kcal)

Jedno balení je 12 jednotlivých porcí v sáčcích. Jedno balení je tedy na 2 dny. Mícháte jen s vodou (300ml), ale je možné přidat i trochu mléka.

Složení: sojový protein, modifikovaný škrob, odtsředěné sušené mléko, inulin (vláknina z čekanky), mléčný protein, minerály (draslík, fosfor, chlorid sodný, hořčík, horečnaté soli kyseliny orthofosforečné, železo, zinek, měď, mangan, jód, molybdén, chrom, seleničitan sodný) a vitaminy (vitamin C, vitamin B3, vitamin B5, vápník, vitamin E, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin A, kyselina listová,biotin, vitamin K1, vitamin D, vitamin B12), dochucovadla, sušená cibule, výtažek z kvasnic, rostlinné oleje (sojový a řepný), zahušťovadla: celulózová guma; paprika, pažitka, brokolice, barviva: karoteny. Alergeny: mléko, sója.

Pokyny: Produkt je určen pro lidi s nadváhou nebo obézní jedince. Vždy dodržujte dostatečný příjem tekutin v době diety, 2 až 3 litry vody denně. Pokud je tento výrobek používaný jako jediný zdroj potravy, neměl by být používaný déle než 3 týdny bez konzultace s lékařem. Není doporučeno pro těhotné nebo kojící ženy a děti do 3 let. U starších dětí trpících obezitou konzultujte s lékařem nebo nutričním terapeutem. Vaše nutriční potřeby jsou splněny užitím 6 porcí Nupo diety.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.