PowerBar Energize Sport Shots

PowerBar SportShots - želatinové bonbony.


Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Power Bar

Popis

PowerBar Energize Sport Shots - při intenzivním tréninku nebo závodu bychom měli tělu dodávat energii a to až 90 g sacharidů za hodinu a to v závislosti na intenzitě a délce trvání. SPORT SHOTS dodávají rychlou energii při sportu prostřednictvím "C2MAX", což je vědecky vyvinutý speciální poměr ze zdrojů glukózy a fruktózy.

C2MAX Dual Source Carb Mix obsahuje speciální poměr ze zdrojů glukózy a fruktózy.
5 BONBÓNŮ vám dodá stejné množství sacharidů jako 1 PowerGel ®. Unikátní zážitek s chutným tekutým překvapením ve středu bonbónu. Kolová příchuť je s 75 mg kofejnu pro zvýšení duševní výkonnosti. Žádné umělé příchutě, barviva ani konzervační látky * (* dle zákona).
9 BONBÓNŮ v uzavíratelném sáčku - snadno oddělitelné na jednotlivé porce

Nutriční informace Cola

pro 100g

pro 60g (1 pytlík)

Energie kJ (kcal) 

1467 (350)

881 (210)

Bílkovina 

6,3g

3,8g

Sacharidy

80,0g

48,0g

Z toho cukry 

60,0g

36,0g

Tuky 

< 0,5g

< 0,3g

Z toho nasycené

0g

0g

Vláknina

< 0,5g

< 0,3g

Sodík 

< 0,1g

< 0,06g

Kofein 

125mg

75mg

Složení Cola: Cukr, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, voda, želatina, okyselující (kyselina citrónová), zvlhčovadlo (glycerol), aroma, regulátor kyselosti (citrát sodný), kofein, stabilizátory (karagenan, karubin), ječmen sladový výtažek, rostlinný tuk , zasklení prostředek (karnaubský vosk), černý mrkvový džus koncentrát, výtažek lékořice.

Nutriční informace Citron

pro 100g

pro 60g (1 pytlík)

Energie kJ (kcal) 

1467 (350)

881 (210)

Bílkovina 

6,3g

3,8g

Sacharidy

80,0g

48,0g

Z toho cukry 

60,0g

36,0g

Tuky 

< 0,5g

< 0,3g

Z toho nasycené

0g

0g

Vláknina

< 0,5g

< 0,3g

Sodík 

< 0,1g

< 0,06g

Kofein 

45mg (56%RDA*)

27mg (34%RDA*)

*% DDD

Složení citron:  Cukr, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, voda, želatina, okyselující látky (kyselina citrónová, kyselina jablečná), zvlhčovadlo (glycerol), regulátory kyselosti (kyselina vinná, citrát sodný), citronová šťáva koncentrát, aroma, stabilizátory (karagenan, gumu ze svatojánského chleba ), rostlinný tuk, zasklení prostředek (karnaubský vosk), citronová kůra extract z kurkumy, vitamín C.

Bonbony PowerBar Sport SHOTS pomeranč, 60g sáček
Energetické bonbóny Powerbar Powergel Shots jsou určené pro sportovce nebo osoby pří zvýšeném tělesném výkonu. Colová příchuť je navíc s kofeinem (75mg/balení) a citrónová s vitamínem C. Dle intenzity fyzické zátěže je dávkování 1-2 bonbóny každých 10 min.

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, želatina, invertní cukrový sirup, kyselinu citronovou změkčovač (glycerol, sorbitolový sirup), sodium citrát, stabilizátory (irský mech, akátovofazolové pojidlo), ječmenný sladový extrakt, rostlinný tuk, polevové činidlo: vosk z karnauobové palmy, esence, černý mrkvový džus, lékořicový extrakt, kofein. Obsahuje stopy mléka. Jak používat: jeden nebo dva bonbóny každých 10 minut, záleží dle intenzity fyzické zátěže. Pro rychlé dodání energie rozkousejte a zapijte vodou nebo sportovním nápojem.

Doporučené užití: 1 pytlík za den.

Doporučené použití: Konzumujte 9 bonbónů během 60 minut před a nebo při sportu. Při sportu spotřebujete až 90 g sacharidů za hodinu v závislosti na intenzitě a intenzitě.

1 PowerGel ® SHOT přináší okolo 5 g sacharidů. Může být součástí pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné ženy a děti, ale je vhodný jako součást různých vyvážených diet a zdravého životního stylu.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.