PROM-IN CREATINE HCL

PROM-IN CREATINE HCL

PROM-IN CREATINE HCL představuje mimořádně vstřebatelnou formu kreatinu, která poskytuje veškeré benefity kreatinu bez vedlejších účinků jako jsou nadýmání, zadržování vody nebo křeče.

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 0:52
Značka:
PROM-IN
Koncentrace:
Kapsle
Balení:
240 cps
319 Kč
Množství: ks

Popis

PROM-IN CREATINE HCL představuje mimořádně vstřebatelnou formu kreatinu, která poskytuje veškeré benefity kreatinu bez vedlejších účinků jako jsou nadýmání, zadržování vody nebo křeče. za své unikátní vlastnosti vděčí creatine hcl svému procesu výroby, kdy přidáním hydrochloridu vzniká z běžné molekuly specifická sloučenina. tím se zvyšuje jeho rozpustnost a biologická dostupnost. jeho velkou výhodou je, že je snadno absorbovaný organismem a proto nevyžaduje konzumaci sacharidů.

 • mimořádná vstřebatelnost a stabilita
 • skvělá rozpustnost
 • výrazně nižší dávkování
 • nezpůsobuje zadržování vody v podkoží

Obsah účinných látek:

 v 1 kapsliv denní dávce (2 kapsle)
kreatin hydrochlorid 700 mg 1400 mg

Složení: kreatin hydrochlorid, transparentní želatinová tobolka, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý

Doporučené denní dávkování: užijte 2 kapsle denně po tréninku. zapijte dostatečným množstvím vody.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

 1. Dobrý den, cvičím 6x v týdnu 2x v týdnu dvoufázově a cretine jsem nikdy nepoužíval.. Mohu se zeptat na radu ohledně doporučení ? Předem děkuji za odpověď.

  19. 11. 2019 Jiří Pavel

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Tento produkt Vám může pomoci při trénincích anaerobního charakteru, při kterých se uplatní krátkodobá výbušná síla (například bojové sporty, některé disciplíny atletiky, powerlifting, kulturistika, crossfit...). Kreatin se významným způsobem podílí na rychlé obnově ATP, tedy základní energetické jednotky svalové buňky. Pokud Vaše tréninky spadají do této kategorie, kreatin Vám pomůže trénovat tvrději, zvýšit silové výkony a v širším kontextu také k hypertrofii (nárůstu objemu) kosterního svalstva. Výrobcem doporučené dávkování jsou 2 kapsle po tréninku. VITALAND
  VITALAND Team