SCHREINER SHIRATAKI Těstoviny FIT špagety bold

SCHREINER SHIRATAKI Těstoviny FIT špagety bold

Schreiner Shirataki Fit těstoviny jsou bezlepkovým nízkokalorickým výrobkem, který neobsahuje tuky, cukry a sacharidy.

Dostupnost:
Skladem(10 ks)
Poslední aktualizace v 5:52
Značka:
Schreiner
Koncentrace:
Jiná
Balení:
390 g
60 Kč
Množství: ks

Popis

Schreiner Shirataki Fit těstoviny jsou bezlepkovým nízkokalorickým výrobkem, který neobsahuje tuky, cukry a sacharidy. Hlavní složkou těstovin Shirataki je voda (97%), ale tajemství se skrývá ve druhé ingredienci – mouce z hlízy zmijovce (Amorphopahllus konjac).

Těstoviny nemají skoro vůbec žádné kalorie, neobsahují tuky, cukry, bílkoviny ani lepek. Vláknina, která se vyskytuje ve výrobku, obsahuje stopové množsví sacharidů v podobě glukomannamu, který je pro lidský organismus téměr nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těstovin shirataki je pouhých 8kcal/100g!

Konjac je pěstován v Číně a Japonsku. Jeho hlavní složkou je glukomannan, jenž je velmi bohatým zdrojem vlákniny, výborně reguluje hladinu cukru v krvi, pomáhá udržovat hladinu cholesterolu a zpomaluje trávení čímž prodlužuje pocit sytosti. Doplňky stravy založené na glukomannanu snižují chuť k jídlu a přispívají ke snižování tělesné váhy.

Těstoviny Shirataki jsou také výborným základem k potravinám, samy o sobě nemají žádnou chuť, proto dokonale přejímají chuť z omáček nebo polévek. Samotný výrobní proces Shirataki je ve skutečnosti téměř stejný s výrobou tradičních těstovin, klíč k hádance spočívá právě ve zvláštních vlastnostech konjacu.

Konjac je šetrný k žaludku a střevům, při čemž jeho detoxikační vlastnosti pomáhají při dosažení rovnováhy organismu. Je ideální alternativou nejen pro ty, kteří uvažují o dietě, ale i pro ty, kteří se potýkají s potravinovými alergiemi. Neustále sledujeme novinky z oboru a pracujeme na snižování nákladů, a to vše tak, abychom našim zákazníkům  vždy mohli nabídnout přístup k nejlepším a nejlevnějším výrobkům.

Těstoviny jsou namočeny v tekutině s charakteristickou vůni, která se úplně vytratí během oplachování tekoucí studenou vodou a je zcela nevnímatelná v chystaném pokrmu. Nemají žádnou chuť ani pach - vůni i aróma přejímají z omáčky, polévky nebo jiných složek pokrmu, se kterými jsou smíchány.

Nutriční informace  v 100g v 1 porci (125g) % RHP* v jedné porci (125g)
Energetická hodnota 32kJ/8kcal 40kJ/10kcal 1%
Tuky  0g 0g 0%
  z toho nasycené mastné kyseliny 0g 0g 0%
Sacharidy    0g 0g 0%
  z toho cukry 0g 0g 0%
Vláknina 4g 5g -
Bílkoviny  0g 0g 0%
Sůl  0g 0g 0%

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)

Způsob přípravy:

  • Těstoviny odkapejte
  • Důkladně opláchněte pod studenou tekoucí vodou
  • Těstoviny vložte do horké vody na ca. 3 minuty. Nevařte je!
  • Přeceďte  pomocí cedníku
  • Přidejte do polévky, salátu, omáčky. Můžete je vařit i smažit.

Výrobek nejvyšší kvality! Každá úroveň výroby podléhá přísné kontrole v zájmu o nejvyšší kvalitu a bezpečí a také o spokojenost Zákazníků. Výroba těstovin probíhá v souladu se všemi požadavky na výrobu potravin.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.