SEMIX Müsli srdíčka křupavá

Semix MÜSLI SRDÍČKA KŘUPAVÁ Cereální srdíčka s betaglukany. Müsli srdíčka jsou vyráběny unikátní technologií výroby. Jsou vhodné jako svačinka pro dospělé i děti.

Dostupnost:
Skladem
Poslední aktualizace v 21:28
Značka:
SEMIX
Koncentrace:
Jiná
11 Kč
11 Kč
Množství: ks

Popis

Semix MÜSLI SRDÍČKA KŘUPAVÁ Cereální srdíčka s betaglukany. Müsli srdíčka jsou vyráběny unikátní technologií výroby. Jsou vhodné jako svačinka pro dospělé i děti.

Mají vysoký obsah přirozené vlákniny (3,3 g v porci 50 g) a obsahují betaglukany, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmout 3 g betaglukanů denně. Nezapomínejte dodržovat základy zdravého životního stylu a konzumovat zdravou vyváženou stravu.

Výživové údaje lískový oříšek ve 100 g výrobku:
Energie 1830 kJ / 438 kcal
Tuky 14 g
z toho nasycené mastné kyseliny 5,1 g
Sacharidy 64 g
z toho cukry 17 g
Vláknina 6,7 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0,50 g

Složení lískový oříšek: OVESNÉ vločky 59 %, cukr, rostlinný olej (kokosový a olivový - KO/slunečnicový - SL)*, extrudát (rýžová mouka, cukr, SLADOVÝ výtažek, sůl), maltodextrin, rýžový sirup, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 2 %, zahušťovadlo: arabská guma, PŠENIČNÁ mouka, mořská sůl, aroma, antioxidanty: askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, rozmarýnový extrakt a slunečnicový lecitin. Alergeny: Může obsahovat stopy sezamu a sóji.
*Druh použitého oleje je označen pomocí písmen u šarže.

Výživové údaje jablka a chia ve 100 g výrobku:
Energie 1790 kJ / 428 kcal
Tuky 13 g
z toho nasycené mastné kyseliny 5,6 g
Sacharidy 64 g
z toho cukry 13 g
Vláknina 7,9 g
Bílkoviny 9,3 g
Sůl 0,56 g

Složení jablka a chia semínka: OVESNÉ vločky 54 %, cukr, rostlinný olej (kokosový a olivový - KO/slunečnicový - SL)*, extrudát (rýžová mouka, cukr, SLADOVÝ výtažek, sůl), jablka 4 %, chia semínka 3 %, maltodextrin, rýžový sirup, zahušťovadlo: arabská guma, PŠENIČNÁ mouka, mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, antioxidanty: askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, rozmarýnový extrakt a slunečnicový lecitin. Alergeny: Může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů a sezamu.

Výživové údaje kokos ve 100 g výrobku:
Energie 2090 kJ/499 kcal
Tuky 27 g
z toho nasycené mastné kyseliny 22 g
Sacharidy 50 g
z toho cukry 14 g
Vláknina 8,8 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 0,54 g

Složení kokos: Ovesné vločky 35 %, kokos 35 %, cukr, extrudát (rýžová mouka, cukr, sladový výtažek, sůl), rostlinný olej (kokosový a olivový - KO/slunečnicový - SL)*, maltodextrin, rýžový sirup, zahušťovadlo: arabská guma, pšeničná mouka, mořská sůl, antioxidanty: askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, rozmarýnový extrakt a slunečnicový lecitin. Alergeny: Může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů, sezamu a oxidu siřičitého.

Výživové údaje čokoláda a kokos ve 100 g výrobku:
Energie 1870 kJ/446 kcal
Tuky 17 g
z toho nasycené mastné kyseliny 8,8 g
Sacharidy 61 g
z toho cukry 12 g
Vláknina 8 g
Bílkoviny 8,3 g
Sůl 0,53 g

Složení čokoláda a kokos: Ovesné vločky 54 %, cukr, extrudát (rýžová mouka, cukr, sladový výtažek, sůl), čokoláda 4 % (kakaové máslo, cukr, kakaová hmota, emulgátor: slunečnicový lecitin), kokos 4 %, kokosový tuk, olivový olej, maltodextrin, rýžový sirup, zahušťovadlo: arabská guma, pšeničná mouka, kakao, mořská sůl, aroma. Alergeny: Může obsahovat stopy sóji, mléka, suchých skořápkových plodů, sezamu a oxidu siřičitého.

Výživové údaje pekanové ořechy-javorový sirup ve 100 g výrobku:

Energie 1830 kJ/436 kcal
Tuky 14 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g
Sacharidy 65 g
z toho cukry 11 g
Vláknina 6,8 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 0,34 g

Složení pekanové ořechy-javorový sirup: OVESNÉ vločky 60 %, cukr, slunečnicový olej, rýžový extrudát (rýžová mouka, cukr, SLADOVÝ výtažek, sůl), maltodextrin, PEKANOVÉ OŘECHY 2 %, rýžový sirup, med, zahušťovadlo: arabská guma, rýžová mouka, javorový sirup 0,5 %, mořská sůl, aroma, antioxidanty (askorbylpalmitát, extrakt tokoferolů, slunečnicový lecitin, rozmarýnový extrakt).

Upozornění: Datum minimální trvanlivosti je jeden rok a je uvedeno na obale. Skladujte v suchu. Po otevření výrobek uzavřete a spotřebujte do jednoho měsíce.

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, myslíte že se tato srdíčka hodí do redukčního jídelníčku třeba na snídani, popřípadě dopolední svačinu? Díky

    30. 9. 2015 Sabina

    Dobrý den, tato srdíčka obsahují poměrně dost cukru, takže by byla vhodná určitě jen tak na snídani nebo dopolední svačinu. Záleží však, jak máte poskládaný váš jídelníček a kolik sacharidů denně můžete užívat. K snídani doporučuji spíše ovesné kaše, předem namíchané směsi s dobrými nutričními hodnotami, např. Amix Oat Mash nebo Prom- IN Shape Mash. S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team