TomTom ADVENTURER Cardio + Music

TomTom ADVENTURER Cardio + Music

Tomtom Adventurer Cardio Music (oranžový) například sleduje vás srdeční tep, spálené kalorie, aktuální nadmořskou výšku nebo polohu pro případ, že byste se nacházeli daleko od civilizace. A to není vše. Naleznete v něm také integrovaný přehrávač empétrojek, jestliže si rádi zpestříte výšlap poslechem hudby.

2 NOVÉ FUNKCE: FITNESS VĚK & OSOBNÍ TRÉNINKY; sledování aktivit, režim více sportů, zkoumání trasy, integrovaný monitor srdečního tepu, MP3 přehrávač - paměť 3GB, voděodolný, Bluetooth

Na tento produkt nelze použít slevový kupón, slevu ALIVE či ISIC ani využít akce Happy Days!

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 7:04
Značka:
AT Computers
Koncentrace:
Jiné
6 300 Kč
Množství: ks

Popis

Sportujete, běháte, chodíte na dlouhé výšlapy a rádi byste měli po ruce praktický měřič nejrůznějších parametrů, jenž by vám umožnil systematicky pracovat na své kondici? Tomtom Adventurer Cardio Music například sleduje vás srdeční tep, spálené kalorie, aktuální nadmořskou výšku nebo polohu pro případ, že byste se nacházeli daleko od civilizace. A to není vše. Naleznete v něm také integrovaný přehrávač empétrojek, jestliže si rádi zpestříte výšlap poslechem hudby.

Na první pohled může Tomtom Adventurer Cardio Music vypadat k nerozeznání od tradičních náramkových hodinek – disponuje klasickým tvarem, rozměry i provedením. Na zajímavosti ovšem začíná získávat mimořádně odolným displejem a nezvyklým množstvím informací, které je vám schopen svým prostřednictvím poskytnout. Bedlivě sleduje vaše outdoorová dobrodružství, bez ohledu na to, jestli o běh po lesní stezce, pěší túry, lyžování, cyklistiku, plavání nebo posilovnu.

Režimy outdoorových sportů, intervalový trénink, režim pro závodníky. Hodinky snadno nastavíte na konkrétní typ aktivity jediným tlačítkem a dále již nemusíte nic řešit. Zatímco režimy outdoorových sportů jsou zaměřeny především na měření různých parametrů, intervalový trénink využívá pokročilejší metodu v podobě inteligentního střídání výkonu a odpočinku. Obdobně na sobě pracujete s nastavením pro závodníky – přístroj si pamatuje vaše průběžně dosahované výkony a nabízí možnost některý z nich si vybrat s výzvou překonat jej.

Chcete mít průběžný přehled o svém srdečním tepu? Integrovaný monitor vám to umožní bez nutnosti pořizovat si hrudní pás, přičemž frekvenci srdečního tepu uplatníte i pro výběr některého z pěti zón pro přizpůsobení tréninku. Měřič aktivit dokáže sledovat množství kroků (krokoměr), počet aktivních minut za den nebo objem spálených kalorií. Protože jsou hodinky vybaveny Bluetooth technologií, bez problémů je synchronizujete se sportovní aplikací pro lepší stanovení tréninkových cílů. A pozor! Dokáží také poskytovat zvukovou zpětnou vazbu!

Zapomněli jste si doma GPS navigaci? Nezoufejte. Hodinky nabízejí GPS modul ve své standardní výbavě, stejně jako kompas pro lepší orientaci nebo barometr. Údaje, které získáváte, zahrnují také sledování 3D vzdálenosti, rychlost chůze/jízdy nebo celkové převýšení. monitoringem stezekobjevujete stále nové trasy, které vás rychleji a bezpečněji dovedou do cíle, automatická detekce lanovek naproti tomu informuje o vašem posledním sjezdu na lyžích, zatímco stoupáte zpět na sjezdovku. Neztrácíte přehled ani o času pro spánek a odpočinek.

Rádi se necháváte při běhu nebo turistice doprovázet svými oblíbenými skladbami? Integrovaný hudební přehrávač s kapacitou až 3 GB pojme více než 500 skladeb ve formátu MP3 nebo AAC. Nijak mu neuškodí ani potápění, kterému se můžete v klidu oddávat až do hloubky 40 metrů. Baterie slibuje 10 hodin výdrže se spuštěnou funkcí GPS potažmo 20 hodin při standardním výšlapu. Součástí balení je nabíjecí kabel a uživatelská příručka. Nechybí podpora sluchátek, s níž dosáhnete hi-fi kvality přehrávání s využitím A2PP a AVRC profilu.

Specifikace


• Fitness Věk (Nové): Objevte v jaké kondici jste a kam až ji dokážete posunout. Díky Fitness Bodům zjistíte jaký trénink je pro vás tím nejefektivnějším.
• Osobní Tréninky (Nové): Vyzvěte se s tréninky přizůsobenými přímo vaší kondici pro rychlejší zlepšení. Vyberte si cvičení a postupujte krok za krokem na hodinkách, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Troufněte si prozkoumávat svět kolem vás s novými outdoorovými GPS hodinkami TomTom Adventurer. Hodinky TomTom Adventurer sledují vaše outdoorová dobrodružství, například běh na stezce, pěší túry, lyžování a snowboarding a průběžně poskytují aktuální statistiky o výšce,3D vzdálenosti, stoupání, sklonu, tempu, spálených kaloriích a dalších ukazatelích. 

Můžete také sledovat svůj pulz bez použití hrudního pásu díky integrovanému monitoru srdečního tepu a dokreslit svá dobrodružství hudbou
pomocí integrovaného hudebního přehrávače, který pojme více než 500 skladeb.* Funkce zkoumání stezek vám umožní objevovat nové stezky
s jistotou, že vždy najdete cestu domů.

Navíc hodinky sledují vaši výkonnost při všech sportech: túry nebo kolo, plavání nebo posilovna, lyže nebo běhání – hodinky TomTom Adventurerpro vás mají vždy to správné řešení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

* GPS, kompas + barometr
* Mimořádně odolný displej s ochranou před poškrábáním
* Technologie připojení Bluetooth® Smart
* Voděodolné do 40 m (5 atmosfér)
* Životnost baterie až 10 hodin (se zapnutou funkcí GPS) a až
* 20 hodin v režimu turistiky
* Ovládání jedním tlačítkem
* Hudební úložiště s kapacitou 3 GB
* Podpora sluchátek – zvuk HiFi prostřednictvím profilů A2PP a AVRC.
* Přehrává formáty MP3 a AAC. Nepřehrává hudbu podléhajícíautorským právům.
* QuickGPSFix

Hlavní vlastnosti
* Režimy outdoorových sportů - Pozvedněte svá outdoorová dobrodružství na novou úroveň díky speciálním režimům pro běh na stezce, pěší túry, lyžování a snowboarding.
* Integrovaný monitor srdečního tepu - Sledujte svůj pulz bez použití hrudního pásu díky integrovanému monitoru srdečního tepu.
* Zkoumání stezek - Bez obav můžete objevovat stále nové trasy a vždy bezpečně dorazíte domů.
* Integrovaný hudební přehrávač (3 GB) - Prozkoumávejte svět s hudbou, nikoli telefonem.
* Sledování pomocí GPS, kompasu a barometru - Přímo v terénu můžete sledovat aktuální a přesné údaje o výšce, 3D vzdálenosti, rychlosti, tempu, celkovém převýšení a spálených kaloriích.
* Režimy více sportů - Túry nebo kolo, plavání nebo posilovna, lyže nebo běhání – můžete sledovat všechny své sporty pod střechou i v přírodě.
* Trénink podle 5 zon srdečního tepu - Dosáhněte výsledků rychleji díky tréninku v 5 různých zónách srdečního tepu.
* Automatická detekce lanovek - Zobrazte si nejvyšší rychlost, sestup a nejvyšší sklon svého posledního sjezdu na lyžích nebo na snowboardu, zatímco stoupáte na sjezdovku.
* Navrženo pro odvážlivce - Odolné provedení, které zvládne všechna vaše dobrodružství v přírodě.
* Sledování aktivit 24/7 - Sledujte svůj srdeční tep, kroky, aktivní minuty a kalorie spálené během dne.
* Zvuková zpětná vazba na výkon - Motivujte se k lepším výkonům díky zvukové zpětné vazbě ke svému výkonu.
* Závodní režim - Vyberte jeden ze svých předchozích výkonů, s nímž můžete závodit.
* Intervalový trénik - Zlepšete rychlost a kondici díky vlastním tréninkům, které střídají výkon a odpočinek.
* Stanovení cílů - Stanovte si denní nebo týdenní cíl. Kroky, kalorie, vzdálenost nebo aktivní čas. Určete si cíl a měřte své pokroky.
* Bezdrátová synchronizace - Synchronizujte bezdrátově hodinky se svou oblíbenou aplikací na běhání.
* Automatické sledování spánku - Sledujte své spánkové návyky a mějte informace, zda máte tolik spánku, kolik potřebujete.
* Délka řemínku vhodná pro zápěstí o obvodu 130- 206 mm

OBSAH BALENÍ:

• GPS hodinky TomTom
• Nabíjecí kabel
• Uživatelská příručka


Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.