Zelená Země Konopný Gainer

Zelená Země Konopný Gainer

Zelená Země Konopný Gainer, 500g: Vysoce kvalitní rostlinný sacharido-proteinový nápoj typu Gainer, který byl namíchán speciálně pro sportovce a obecně aktivní životní styl - pro regeneraci, výživu a stavbu svalů. Ochrana šlach a vazů. Detoxikace a optimalizace trávení.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Zelená Země
Koncentrace:
Sypká
Balení:
500 g

Popis

Zelená Země Konopný Gainer: Přírodní sacharido - proteinový nápoj typu Gainer slouží k dosažení správné tělesné váhy a pro posílení celého organismu. Díky svým vyváženým nutričním hodnotám jím lze dočasně nahradit jedno jídlo denně. Dodává potřebnou energii, která doplňuje glykogenové zásoby ve svalech, která pak podporují vyšší výkonnost a výdrž zatěžovaného organismu.

Konopný protein je 50% bílkovina velmi vysoké nutriční hodnoty. Nyní v novém složení speciálně pro sportovce.
Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 23 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, které jsou pro tělo nezbytné a dodávají se pouze stravou. Kromě toho v něm naleznete dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních.

  • Konopný protein je získáván rozmělněním konopných semínek rostlin cannabis sativa. Konopí je výbornýmzdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani, sportovci a rovněž lidé věnující sesilovým sportům. Proteiny se neukládají do zásoby, a proto je nutné je pravidelně do těla dodávat stravou. 

  • Je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí kvalitní výživu pro tvorbu a regeneraci svalové hmoty a posílení celého organismu. Je bohatý rovněž na vlákninu. Konopí vytváří v těle zásadité prostředí a napomáhá detoxikaci těla tím, že odvádí z těla jedovaté toxiny a těžké kovy. Pravidelné užívání potézlepšuje krevní oběh a obsažený chlorofyl čistí krev. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota  363 kcal/1750 kJ
Proteiny  25 g
Tuky  11 g
   z toho nenasycené mastné kyseliny:
Omega 3  700 mg
Omega 6  2.600 mg
Omega 9 700 mg
Sacharidy  52 g

Složení: konopný protein (edestin 30%, albumin 20%), ječmenný slad, rýžové sušené mléko, vláknina.

Dávkování: Doporučená denní dávka jsou 1-2 odměrky 30-60g, což je okolo 8g nebo 16g čistého proteinu. Záleží na tělesné hmotnosti a vašem záměru.

Způsob použití: Rozmixujte či promíchejte ve vlažné vodě nebo mléce. Přidejte do koktejlů, kaší, vloček, jogurtů...

Tip: Jíst nejlépe ráno ke snídani a po cvičení, ale i jako zdravou výživnou svačinu během dne. Díky své výživové hodnotě a  sytosti plně nahradí i hlavní jídlo.

Nezpracovávejte při teplotách nad 40 °C kvůli zachování všech nutričních látek! Obsahuje ječmenný slad - lepek!Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, je vhodné i pro kojící matky? Děkuji za odpověď. JF

    10. 7. 2016 Finkeová

    Dobrý den, jednoznačně ANO. Veškeré konopné potraviny jsou vhodné jak pro těhotné, tak i pro kojící matky. Gainer dokonce dokáže nahradit jedno jídlo denně - díky tomu, že dodává nejen bílkoviny, ale i potřebné sacharidy a jiné látky (vitaminy, mastné kyseliny, minerální látky). Konopný gainer nijak neovlivňuje chuť mateřského mléka. Více např. v tomto článku: http://www.zelenazeme.cz/clanky/270-potravina-pro-super-mamy S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team