Zelená Země Konopný protein kokos-ananas

Zelená Země Konopný protein kokos-ananas

Zelená Země Konopný protein kokos-ananas, 500g je 50% bílkovina velmi vysoké nutriční hodnoty a nyní ještě s novou lahodnou kokosovou chutí.

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 17:16
Značka:
Zelená Země
Koncentrace:
Sypká
Balení:
500 g
Příchuť:
Kokos - ananas
499 Kč
Množství: ks

Popis

Konopný protein kokos-ananas, 500g  je 50% bílkovina velmi vysoké nutriční hodnoty a nyní ještě s novou lahodnou kokosovou chutí.
Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 23 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, tedy nezbytných pro tělo. Je bohatý rovněž na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhu nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních. Kromě toho napomá detoxikaci těla tím, že přivádí k povrchu tkáně (pokožka, střeva, plíce, ledviny) škodlivé látky. Zlepšuje krevní oběh a obsažený chlorofyl čistí krev. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

Konopný protein je získáván rozmělněním konopných semínek rostlin cannabis sativa a to výhradně mechanickými postupy při nízké teplotě (Raw food). Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani a rovněž všichni sportovci i ti, co se věnují silovým sportům. Konopný protein je kvalitní výživa pro tvorbu svalové hmoty a i její regeneraci a ochranu.

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 392 kcal/1640 kJ
Proteiny  45 g
Tuky  11 g
Sacharidy  8 g

Složení: konopný protein, kokosový prášek, přírodní kokosové aroma, extrakt ze stévie sladké.

Způsob použití: Přidejte do vlažné vody, mléka, koktejlů, kaší, pomazánek, zmrzliny, apod. Jíst nejlépe ráno ke snídani a po cvičení, ale i jako zdravou výživnou svačinu během dne.

Upozornění: Nezpracovávejte při teplotách nad 40 °C kvůli zachování všech nutričních látek!

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.