ISOSTAR Tablety

ISOSTAR Tablety

Isostar tablety: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Dostupnost:
Není skladem
Značka:
Isostar
Koncentrace:
Tablety

Popis

Isostar rozpustné tablety Powertabs jsou vhodné zejména pro krátké a intenzivní sportovní aktivity díky správnému dávkování karbohydrátů, energie (87/kcal/dávka) a mikronutrientů. Tento isotonický nápoj zajišťuje optimální hydrataci a vyprazdňování žaludku. Je také bohatý na vitamíny C a E, B1, B2, B6, PP a na vápník a hořčík: - vitamíny B1, PP a B6 se podílejí na přeměně potravin na energii. - vitamíny C, E a B2 se podílejí na ochraně buněčných složek prostřednictvím antioxidantů. - vitamín B6 je zapojen do běžné tvorby červených krvinek, které hrají zásadní roli v okysličování tkání včetně svalových. - vitamín C může při svém nedostatku přispět ke snížení únavy. - vápník a hořčík přispívají ke správné funkci svalů. Tento perlivý karbohydrátový nápoj osvěží zejména po fyzickém cvičení.

Složení: Dextróza; okyselovač: kyselina citrónová, jedlá soda; škrob; přírodní pomerančové ochucovadlo s dalšími přírodními příchutěmi; maltodextrin; uhličitan draselný, uhličitan hořečnatý, uhličitan vápenatý, kuchyňská sůl, fosforečnan vápenatý; sladidlo: aspartam; vitamíny C, E, B1; barvivo: beta karoten. Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Dávkování: Během rozcvičky (150 ml každých 15 min) a pravidelně v průběhu fyzické aktivity a po jejím ukončení (nejdéle 2 hodiny po fyzické aktivitě) (150 ml každých 15 min). Postup přípravy dávky: rozpusťte 2 tablety v 500 ml vody.
Před krátkým fyzickým vypětím a po jeho ukončení.
Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. Dobrý den, jsou prosím, tyto tablety vhodné i pro děti - hokejisty (od 6 let)? Pokud ne, můžete doporučit něco vhodnějšího? Děkuji. S.

    22. 2. 2019 S.

    Dobrý den, doporučili bychom NamedSport HydraFit, ten je vhodný pro děti - https://www.vitaland.cz/znacky/namedsport/namedsport-hydra-fit-400g/ S pozdravem, VITALAND
    VITALAND Team