Amix Carb Blocker with Starchlite®

Amix Carb Blocker with Starchlite®

Amix Carb Blocker with Starchlite® je kombinace látek potlačující chuť k jídlu a zabraňující ukládání přijatých sacharidů do tukových zásob.

Dostupnost:
Skladem(1 ks)
Poslední aktualizace v 19:40
Značka:
AMIX
Koncentrace:
Kapsle
Balení:
90 cps
589 Kč
Množství: ks

Popis

AMIX™ CarbBlocker je bezpečný, zcela přírodní „manažer vaší hmotnosti“, speciálně navržený pro podporu potlačení chuti k jídlu a snižování vstřebávání karbohydrátů přijatých stravou. Obsahuje účinnou kombinaci deseti inovativních složek, ve které hraje hlavní roli revoluční extrakt bílých fazolí StarchLite®. Společně se zdravou dietou a cvičením snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorpci. Potlačení chuti k jídlu. Snižuje absorpci karbohydrátů přijímaných stravou. Snižuje příjem kalorií. Podporuje a urychluje hubnutí. Obsahuje 10 aktivních složek.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota  1148 KJ / 271 Kcal
Bílkoviny                       19,6 g
Sacharidy                      42,3 g
Tuky                             2,6 g

Složení v 1 kapsli: StarchLite® (Phaseolus vulgaris - extrakt z bílých fazolí) 250mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), CitriMax® (HCA) 100mg, Caralluma fimbriata 100mg, gimnema silvestre 75mg, chitosan 50mg, L-karnitin 50mg, yerba maté extrakt 50 mg, Cinnulin PF® (extrakt ze skořice) 25mg, BioPerine® (extrakt z pepře) 25mg, chromium pikolinát 100 mcg, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

StarchLite® je extrakt z bílé fazole (Phaseolus vulgaris). Hlavní funkcí je  podpora snížení  vstřebávání kalorií zejména ze škrobových potravin (chléb, brambory, těstoviny, sušenky… ).

CitriMax® HCA je přírodní extrakt ze sušené kůry ovoce Garcinia Cambogia. HCA snižuje  množství karbohydrátů přeměňujících se na tuk  a díky tomu je více karbohydrátů ukládáno jako glykogen do vašich svalů. To vede ke zvýšení hladiny energie. 

Caralluma Fimbriata se jedla v chudší části Indie po staletí pro svou schopnost potlačit hlad a chuť k jídlu a zvýšit energii.

Gymnema Silvestre byla tradiční surovinou po staletí užívanou v Indii. Podporuje zdravý glukózový metabolismus prostřednictvím uvolňování insulinu a zdravou funkci slinivky

Chitosan je přírodní vláknina získávaná ze skeletu korýšů. Váže na sebe tuky, karbohydráty a cukry přijímané ve stravě a díky tomu snižuje vstřebávání kalorií.

L-Carnitine hraje důležitou úlohu v energetickém metabolismu těla. Napomáhá spalování tuků a přetváření tuků na využitelnou energii.

Yerba Mate je známé svými výraznými povzbuzujícími účinky.  Podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Zároveň napomáhá tlumit pocit hladu.

Cinnulin PF® je patentovaný a klinicky testovaný extrakt skořice. Cinnulin PF® podporuje zdravý glukózový metabolismus a normalizuje hladinu cukru v krvi.

Bioperine® je standardizovaný extrakt z černého pepře (Piper Nigrum L) s 95ti procentním obsahem piperinu. BioPerine® napomáhá zlepšovat absorpci ostatních látek v produktu.

Chrom potlačuje chuť na sladké.

Doporučené dávkování: Užívejte jednu kapsli dvakrát denně, 15 minut před vašimi hlavními jídly (oběd a večeře).

Obsah na 1 tabletu (kapsli, ampulku): StarchLite® (Phaseolus vulgaris – extrakt z bílých fazolí) 250mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), CitriMax® (HCA) 100mg, Caralluma fimbriata 100mg, gimnema silvestre 75mg, chitosan 50mg, L-karnitin 50mg, yerba maté extrakt 50 mg, Cinnulin PF® (extrakt ze skořice) 25mg, BioPerine® (exrakt z pepře) 25mg, chromium pikolinát 100 mcg, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění na alergeny: tento produkt obsahuje ingredience pocházející z korýšů (chitosan).

Diskuze

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.