Doprava

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti DPD. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 2 pracovní dny od objednávky.

Doprava je zcela zdarma při objednávce nad 1199 Kč.

 Druh dopravy                       Cena vč. DPH
DPD                        
objednávka nad 999 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 999 Kč                       99 Kč
                         Zásilková služba

  • Zásilková služba je určena členům i nečlenům VITALAND klubu a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem.
  • Objednávky lze učinit on-line v eshopu na www.vitaland.cz, emailem na adrese info@vitaland.cz. U objednávky převyšující 999 Kč včetně DPH je poštovné zdarma. Při objednávce v hodnotě 1 – 999 Kč včetně DPH je cena poštovného - 99 Kč
  • Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.vitaland.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS od přepravce.
  • Objednané zboží s formou úhrady na dobírku je standardně doručováno do 3 pracovních dnů od objednání. Nastane-li nepředvídatelná skutečnost, kdy objednávku není do této doby doručit, je zákazník o této skutečnosti informován. Zásilka je doručována zákazníkovi prostřednictvím přepravní společnosti DPD. Přeprava a dodání se řídí podmínkami společností DPD.
  • Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu AMIX Production s.r.o. - VITALAND, Nádražní 1112, Turnov 511 01, nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.
  • Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Reklamaci na vadný výrobek zašlete na adresu AMIX Production s.r.o. - VITALAND, Nádražní 1112, Turnov 511 01