Doprava

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti GLS. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 3 pracovní dny od objednávky.

Doprava je zcela zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

 Druh dopravy                       Cena vč. DPH
GLS                        
objednávka nad 2999 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 2999 Kč                       120 Kč
                         

Většina zboží z e-shopu je k dostání také ve VITALAND prodejnách (seznam prodejen zde).

Zásilková služba

  • Zásilková služba je určena členům i nečlenům VITALAND klubu a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem.
  • Objednávky lze učinit on-line v eshopu na www.vitaland.cz, emailem na adrese info@vitaland.cz, na zelené infolince 800 117 800 (pondělí – neděle 9:00 – 21:00), nebo písemně na adrese VITALAND s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4.  U objednávky převyšující 2999 Kč včetně DPH je poštovné zdarma. Při objednávce v hodnotě 1 – 1999 Kč včetně DPH je cena poštovného - 120 Kč
  • Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.vitaland.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS od přepravce.
  • Objednané zboží s formou úhrady na dobírku je standardně doručováno do 3 pracovních dnů od objednání. Nastane-li nepředvídatelná skutečnost, kdy objednávku není do této doby doručit, je zákazník o této skutečnosti informován. Zásilka je doručována zákazníkovi prostřednictvím přepravní společnosti GLS. Přeprava a dodání se řídí podmínkami společností GLS.
  • Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu VITALAND – OC Olympia, Jičínská 1350/III, 293 01  Mladá Boleslav nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.
  • Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Reklamaci na vadný výrobek zašlete na adresu VITALAND s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4.