Doprava a platba

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti DPD Private nebo společností Zásilkovna.cz. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 2 pracovní dny od objednávky.

Doprava je zcela zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Druh dopravy Cena vč. DPH
DPD Private            99 Kč
Zásilkovna            60 Kč

Doprava

Zásilková služba je určena členům i nečlenům VITALAND klubu a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem.
Objednávky lze učinit on-line v eshopu na www.vitaland.cz, emailem na adrese info@vitaland.cz. U objednávky převyšující 999 Kč včetně DPH je poštovné zdarma. 

Platba 

Platba přes platební bránu GoPay ZDARMA, platba dobírkou 30kč.

Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.vitaland.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS od přepravce.

Objednané zboží s formou úhrady na dobírku je standardně doručováno do 2 pracovních dnů od objednání. Nastane-li nepředvídatelná skutečnost, kdy objednávku není do této doby doručit, je zákazník o této skutečnosti informován. Zásilka je doručována zákazníkovi prostřednictvím přepravní společnosti DPD nebo společností Zásilkovna.cz. Přeprava a dodání se řídí podmínkami zveřejněnými na internetových stránkách výše zmíněných společností.

Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu AMIX Production s.r.o. - VITALAND, Vesecko 495, Daliměřice, 511 01 Turnov, nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení.

Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.

Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Reklamaci na vadný výrobek zašlete na adresu AMIX Production s.r.o. - VITALAND, Vesecko 495, Daliměřice, 511 01 Turnov.