Doprava

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti Geis, GLS, Česká pošta nebo přes Zásilkovnu. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 3 pracovní dny od objednávky.

Doprava je zcela zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

 Druh dopravy                       Cena vč. DPH
Česká pošta                        
objednávka nad 1000 Kč                       ZDARMA
Balík do ruky (objednávka menší než 1000 Kč)                       80 Kč
Balík na poštu (objednávka menší než 1000 Kč)                       60 Kč
Geis                        
objednávka nad 1000 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 1000 Kč                       80 Kč
GLS                        
objednávka nad 1000 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 1000 Kč                       80 Kč
Zásilkovna (lze využít pouze u platby předem)
                       
objednávka nad 1000 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 1000 Kč                       60 Kč
Osobní odběr na prodejnách VITALAND
                       
objednávka nad 500 Kč                       ZDARMA
objednávka menší než 500 Kč                       manipulační poplatek 50 Kč

Většina zboží z e-shopu je k dostání také ve VITALAND prodejnách (seznam prodejen zde).

Zásilková služba

  • Zásilková služba je určena členům i nečlenům VITALAND klubu a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem.
  • Objednávky lze učinit on-line v eshopu na www.vitaland.cz, emailem na adrese info@vitaland.cz, na zelené infolince 800 117 800 (pondělí – neděle 9:00 – 21:00), nebo písemně na adrese VITALAND s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4.  U objednávky převyšující 1000 Kč včetně DPH je poštovné zdarma. Při objednávce v hodnotě 1 – 999 Kč včetně DPH se odvíjí cena poštovného dle tarifu - ČP Balík na poštu – 60 Kč, ČP Balík do ruky – 80 Kč, Geis a GLS - 80 Kč, Zásilkovna - 60 Kč.
  • Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.vitaland.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS od přepravce.
  • Objednané zboží s formou úhrady na dobírku je standardně doručováno do 3 pracovních dnů od objednání. Nastane-li nepředvídatelná skutečnost, kdy objednávku není do této doby doručit, je zákazník o této skutečnosti informován. Zásilka je doručována zákazníkovi prostřednictvím přepravní společnosti Geis, GLS, Česká pošta a Zásilkovna. Přeprava a dodání se řídí podmínkami společností Geis, GLS, Česká pošta a Zásilkovna.
  • Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu VITALAND – OC Olympia, Jičínská 1350/III, 293 01  Mladá Boleslav nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.
  • Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Reklamaci na vadný výrobek zašlete na adresu VITALAND s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4.